Lauvas zīmes valdīšanas laiks 2018

Lauvas zīme

Gadalaiki šogad mūs lutina. Vispirms bija kārtīga ziema, tad labs pavasaris un tagad ir karaliska vasara. Īsti piemērota Lauvas zīmes vēlmju realizācijai. Tieši pusnaktī no 22. uz 23. jūliju Saule no Vēža zīmes pārgāja Lauvas zīmē, kur uzturēsies līdz 23. augusta rītam. Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Lauvas zīmē.
Read More

Vēža zīmes valdīšanas laiks 2018

Vēža zīme

Vasaras saulgrieži iezīmē vasaras sākšanos, lai arī aiz loga vasara jau sen ir sākusies un šogad mūs ļoti lutina. Astroloģiski vasara jeb vasaras saulgrieži ir brīdī, kad Saule no Dvīņu zīmes pāriet Vēža zīmē. Šogad tas notika vakar 21. jūnijā 13:07. Apsveicu visus ar oficiālu vasaras sākšanos! Vēža zīmē Saule uzturēsies līdz 23. jūlija pusnaktij (22. un 23. jūlija mijai). Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Vēža zīmē.

Read More

Dvīņu zīmes valdīšanas laiks 2018

Dvīņu zīme

Pavasaris iet uz otru pusi un atnācis Dvīņu zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Vērša zīmes šodien 21. maijā 5:15 pārgājusi Dvīņu zīmē, kur uzturēsies līdz 21. jūnija dienas vidum. Vai tagad viss kļūs daudz vienkāršāks? Iespējams. Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Dvīņu zīmē.

Read More

Vērša zīmes valdīšanas laiks 2018

Vērša zīme

Pienācis Vērša zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Auna zīmes šodien 20. aprīlī 6:12 pārgājusi Vērša zīmē, kur uzturēsies līdz 21. maija rītam. Varētu domāt, ka straujās rīcības un lēmumu periods ir beidzies, laiks kaut kam apdomīgākam un piezemētākam, bet, vai tiešām tā tas solās būt?  Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Vērša zīmē.

Read More

Auna zīmes valdīšanas laiks 2018

Auna zīme

Pienācis Auna zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Zivju zīmes šodien 20. martā 18:15 pārgājusi Auna zīmē, kur uzturēsies līdz 20. aprīļa rītam. Ar šo brīdi oficiāli iestājas pavasara saulgrieži – sākas PAVASARIS. Saules pāreja no Zivju zīmes uz Auna zīmi iesāk arī jaunu astroloģisko gadu. Dziļi ievelkam elpu ar pavasarīgo gaisu un sākam jaunu gadu. Kāds solās būt šis jaunā iesākuma laiks? Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Auna zīmē.

Read More

Zivju zīmes valdīšanas laiks 2018

Abstrakcija Zivju zīmes stilā

Pienācis Zivju zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Ūdensvīra zīmes pārgājusi Zivju zīmē, kur uzturēsies līdz 20. marta vakaram. Bieži lielu Zivju zīmes ietekmi mēdz saukt par “Zivju sviestu” vai vēl kādos sarunvalodas vārdos – tas nav domāts slikti, vienkārši ļoti bieži citām zīmēm ir grūti saprast Zivju zīmi, kura apkārtējo informāciju tver pavisam citādi un attiecīgi arī uz informāciju reaģē. Kāds solās būt šis grūtāk izprotamais periods, kādas tēmas vairāk var aktualizēties, ko šajā brīdī darīs citi astroloģijā svarīgi objekti debesīs? Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties, kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Zivju zīmē.

Read More

Ūdensvīra zīmes valdīšanas laiks 2018

Balts kaķis

Vēl tumsiņa aiz loga, nedaudz manāms balts sniegs un tieši tagad 5:09 Saule pāriet no nopietnās, atbildīgās, ļoti strādīgās Mežāža zīmes daudz neatkarīgākā Ūdensvīra zīmē. Tajā Saule uzturēsies līdz 18. februāra vakaram. Kāds tad solās būt šis periods, kādas tēmas vairāk var aktualizēties, ko šajā brīdī darīs citi astroloģijā svarīgi objekti debesīs? Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties, kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Ūdensvīra zīmē.

Read More

Mežāža zīmes valdīšanas laiks 2017

Ziemassvētku kompozīcija

Šovakar Saule pārgāja no Strēlnieka zīmes Mežāža zīmē, kur uzturēsies līdz 20. janvāra rītam. Šī kustība debesīs iezīmē saulgriežus un oficiālu ziemas sākumu. Lai arī laikapstākļi laukā pagaidām neliecina par baltu ziemu, sajūtās noteikti varam tai gatavoties jau ar Ziemassvētku sajūtām sirdīs. Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties, kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Mežāža zīmē.

Read More

Caur grūtībām uz ideju par regulāriem pārgājieniem

Pārgājiens "Ragaciems - Lielupes ieteka jūrā".

Šodiena 19. decembris ir idejas par iknedēļas pastaigām vai pārgājieniem dabā jubilejas diena. Ideja man dzima tieši pirms diviem gadiem un tā nebūt nenāca viegli. Šo divu gadu laikā vairāki ir jautājuši, kā izlēmu organizēt pārgājienus. Katru reizi šie jautātāji ir dzirdējuši īso stāsta versiju tieši par šīs idejas dzimšanu. 19. decembrī pirms diviem gadiem nedzima ideja, ka organizēšu un iešu publiskos pārgājienos, tas ir noticis daudz agrāk bez konkrētas dzimšanas dienas un ir cits stāsts. Šajā jubilejas dienā dodu arī citiem iespēju iepazīties ar manu stāstu par šo konkrēto ideju, kuras realizācijai daudzi no jums ir liecinieki.

Read More

Strēlnieka zīmes valdīšanas laiks 2017

WSG 2017, fotogrāfe Baiba Ralle

Šodien agri no rīta Saule pārgāja no Skorpiona zīmes Strēlnieka zīmē, kur uzturēsies līdz 21. decembra vakaram. Kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, lasiet turpmākajā tekstā. Read More

%d bloggers like this: