Dvīņu zīmes valdīšanas laiks 2018

Dvīņu zīme

Pavasaris iet uz otru pusi un atnācis Dvīņu zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Vērša zīmes šodien 21. maijā 5:15 pārgājusi Dvīņu zīmē, kur uzturēsies līdz 21. jūnija dienas vidum. Vai tagad viss kļūs daudz vienkāršāks? Iespējams. Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Dvīņu zīmē.

Dvīņu zīme ir par visa veida komunikāciju un informācijas apmaiņu. Kamēr Saule uzturēsies Dvīņu zīmē, ir lielākas iespējas veidot visdažādākos kontaktus. Dvīņu zīmei tas padodas ļoti brīvi un tā pat tiecas pēc šādas vērtības. Iespējams, daudzi no mums vēlēsies vairāk parunāties ar draugiem un pat svešiem cilvēkiem. Ja nebūs dziļāka saruna temata, tad kaut par laikapstākļiem vai kaut ko citu pavisam nenozīmīgu. Var rasties vēlme biežāk iziet sabiedrībā, piedalīties pasākumos, piereģistrēties iepazīšanās portālos, arī uzzināt kaut ko jaunu. Katrā ziņā šis ir visdažādāko aktivitāšu laiks, jo daudzveidīgāku, jo labāk. Laiks atrast sevī bērnu un pusaudzi un doties aktīvos piedzīvojumos. Skrituļošana, velobraukšana, visdažādākās spēles (arī datorspēles), āra atpūta, kopīga aktīvā laika pavadīšana, tusiņi, nelieli ceļojumi ir Dvīņu dabā. Saules atrašanās Dvīņu zīmē ļaus visu notiekošo uztvert vienkāršāk, nenopietnāk, brīvāk, virspusīgāk, jā, daudzās nozarēs tas būs šķērslis, bet atpūta arī ir nepieciešama. Tā vietā, lai risinātu nopietnus, lielus un rutinētus darba jautājumus, var darba vidē ieviest “brainstorm” aktivitātes, censties nopietnus jautājumus risināt caur kādu spēļu elementiem, uzrīkot komandas saliedēšanas aktivitātes, darba sporta spēles vai kaut ko tamlīdzīgu. Darba ziņā daudz produktīvāks šis laiks var būt žurnālistiem, komunikācijas un tirdzniecības jomās strādājošajiem, pasākumu organizatoriem un vadītājiem, lektoriem un daudziem citiem, kuru darbs ir saistīts ar komunikāciju, informācijas iegūšanu, apstrādi un nodošanu citiem. Jāatceras, ka Dvīņu zīme ir par visu daudzveidīgo un mainīgo, tāpēc nevajag brīnīties, ka šajā periodā rutīna nederēs, ka kāds aizmirst norunātu tikšanos, kavējas, bieži maina domas.

Komunikācija un kontaktu veidošana līdz maija beigām varētu būt diezgan lietišķa, vairāk uz darbu un darījumiem orientēta. Cilvēki kaut kādā mērā vairāk vērtēs, kam var un kam nevar uzticēties. Tad maija beigās bremzes tiks palaistas vaļā un līdz pat 13. jūnijam būs piemērotāks laiks vieglai, vienkāršai komunikācijai, atpūtas pasākumiem, kuri var kombinēties arī ar darba kontaktu veidošanu. Šajā periodā iespējama iepazīšanās ar ļoti daudziem cilvēkiem, iespējama arī šķiršanās. Pēc 13. jūnija jau var veidot dziļākas attiecības ar dziļākiem sarunu tematiem. Vairs nebūs vēlme komunicēt ar jebkuru, bet gan vienu vai dažus iepazīt vairāk. Ilgstošu līgumu slēgšanai piemērotāks periods līdz maija beigām un no 13. jūnija, savukārt pa vidu var slēgt līgumus par projektveida darbu izpildi vai īslaicīgai sadarbībai. Romantiskajā sfērā līdz 13.jūnijam var būt lielāka vēlme pabūt divvientulībā ar partneri, savukārt brīvie romantisku jūtu ziņā būs piesardzīgi un, iespējams, tās arī neizpaudīs vai vēlēsies paslēpties no iemīlēšanās. Pēc 14. jūnija romantiskās attiecības jau var tikt atklātas plašai sabiedrībai, var rasties vēlme būt otra uzmanības centrā, vēlme pēc publiskiem mīlestības apliecinājumiem.

Atgādinu, ka jau no 8.marta līdz pat 10. jūlijam Jupiters ir atpakaļejošā kustībā Skorpiona zīmē. Šajā laikā kādam var mainīties pasaules redzējums, uzskatu sistēma, ne pārāk labvēlīgs laiks lielākiem naudas darījumiem, īpaši kur iesaistīti citu, ne savējie naudas līdzekļi (aizdevumi, nodokļi, laimesti utt.), Jupitera “lielā veiksme” vairs tik ļoti nestāvēs blakus jebkurā dzīves sfērā (katram ietekmēs individuālas tēmas, atkarīgs no katra paša personīgā horoskopa). Šis laiks arī nav tas labvēlīgākis ceļošanai, jaunu mācību apgūšanai – it visā radīsies kādas grūtības vai pārmaiņas, bet tas viss ar pozitīvo nolūku, lai cilvēka personība attīstītos. Savukārt no 17. aprīļa līdz 7. septembrim Saturns ir atpakaļejošā kustībā Mežāža zīmē. Šāds stāvoklis tikai pastiprinās kārtības, struktūras, pamatu (arī zem kājām), atbilstības likumiem, savas vietas meklēšanas jautājumus. Iespējams, dažiem sašūposies pārliecība par saviem spēkiem un spējām, ticība sev. Šo divu planētu pulciņam 21. aprīlī pievienojās Plūtons, kurš būs atpakaļejošā kustībā līdz 1.oktobrim arī Mežāža zīmē. Šis Plūtona stāvoklis ir tas, kurš izaicinās visu veco un esošo – valdošo kārtību, likumus, ietekmes sfēras, autoritātes gan valstiskā līmenī, gan katram savā līmenī. Tiek iezīmēts transformācijas un lielo pārmaiņu laiks. Kā jebkurās pārmaiņās, iespējama abu pušu nesaprašanās un pat konflikti. Jāatceras, ka pārmaiņas ik pa laikam nepieciešamas attīstībai, tāpēc labāk paši veicam pārmaiņas, nevis ļaujam, lai dzīve uz tām piespiež. Turklāt pārmaiņās vienmēr rodas iespēja parādīt citiem ko jaunu, to arī vajadzētu darīt, jo beidzot kāds varbūt sadzirdēs un ieraudzīs. Visu kopējo stāvokli vēl vairāk sarežģīs Neptūna pāriešana atpakaļejošā kustībā, kas notiks 18. jūnijā Zivju zīmē un ilgs līdz 15. novembrim. Šāds Neptūna stāvoklis ir pateicīgs radošajās un ezotēriskajās sfērās, jo šādā periodā daudz vairāk varam piekļūt informācijai, kurai tāpat vien netiekam klāt, piemēram, jaunām netveramām idejām, interesantām kustībām, īpaši orģinālai fantāzijai, iepriekšējām dzīvēm un daudz kam citam. Protams, ir arī negatīvā puse – kāds var pārmērīgi aizsapņoties, kas var radīt problēmas komunikācijā (ļoti iespējami pārpratumi) un ikdienas lietu veikšanā, kāds var pārmērīgi meklēt glābiņu apreibinošās vielās. Vienkāršāk sakot, visu vajag ar mēru – izmantojam gan Neptūna potenciālu, gan turamies pie realitātes.

29. maijā pilnmēness noritēs Strēlnieka zīmē. Pilnmēnesī jau tā tiek sašūpotas cilvēku enerģijas, emocijas, cilvēkiem grūti sevi sabalansēt un nomierināt. Strēlnieka zīme visu padarīs vēl asāku, straujāku, vēl mainīgāku. Var rasties īpašas grūtības sevi savākt vai vienmērīgi sadalīt savu enerģiju visām aktivitātēm. Tas viss pastiprinās cilvēku nervozitāti, veicinās asu emociju uzplūdus. Problēmsituācijās derēs atcerēties, ka pēc iespējas sevi jānomierina, jāpieņem situācija un nevajag provocēt visu vēl dziļāku.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Dvīņu zīmes valdīšanas laiku. Atceramies, ka ilgāku laiku, ne tikai Dvīņu zīmes valdīšanas laiku, būs nopietna šūpošanās visā stabilajā un esošajā. Iespēja ieviest ko jaunu, nebijušu, aizstājot veco. Dvīņu zīmes valdīšanas laikā noteikti vajag izmantot Dvīņu zīmei raksturīgo vieglumu, komunikabilitāti, alkas pēc daudzveidības un neatkarības. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: