AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 9. novembra)!

Pagaidām līdz 7. februārim valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis, kas aizliedz jebkādus publiskus pasākumus neatkarīgi no cilvēku skaita, tāpēc publiskajos pārgājienos atkal tiksimies pēc ārkārtas stāvokļa beigām.

Dēļ Covid-19 turpinam:
1) Pārgājiena laikā paši cenšamies ievērot 2 m distanci vienam no otra.
3) Sabiedriskajā transportā valkājam mutes un deguna aizsegu.
4) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.


07.11.2020. Mini pārgājiens “Suži – Baltezers” (Nr.23M20)

2017-12-30-Photographer-Baiba-Ralle-26Šajā reizē tepat Pierīgā izkustēsimies pa dažāda izmēra meža ceļiem un dažām taciņām, apskatot 5 dažāda izmēra ezerus. Pa ceļam redzēsim ne tikai ezerus, bet arī daudzveidīgus mežus un purvu fragmentus, kā arī iesim gar Baltezera baznīcu. Varēsim parunāt par purvu veidošanos, tiem raksturīgiem elementiem, mežu daudzveidību Latvijā, ezeriem un citām lietām, ko dabā sastapsim. Vienā vietā, iespējams, šķērsosim meliorācijas grāvi, ejot pāri pa baļķiem – skatīsimies pēc šī brīža situācijas dabā.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


08.11.2020. Pārgājiens “Sēnīte – Garkalne” (Nr.35P20)

IMG_20200812_165907Šoreiz piedāvāju izvēlēties vienu no diviem maršruta garumiem. Plāns ir iet no Sēnītes līdz Garkalnei, bet tiem, kuriem 28 km ir par garu, varēs beigt Vangažos, kopā noejot aptuveni 18 km. Garajā distancē aplūkosim Inčukalna alu, centīsimies atrast arī Patiltes alu un Nukšu velnalu (ņemam vērā, ka sikspārņi sāk ziemot, tāpēc alās iekšā nelīdīsim). Aplūkosim Inčukalna medību pili, Vangažu baznīcu, Garkalnes baznīcu, iesim gar dabas liegumu “Garkalnes meži”, gar Gauju, šķērsosim Straujupīti pār tiltu. Galvenokārt staigāsim pa visdažādākajiem ceļiem (meža, grantētiem, nedaudz arī asfaltētiem) un stigām, taču dažviet būs tikai taciņas vai bezceļi. Lietus gadījumā iespējami dubļi.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

13. februāris pārgājiens (iespējams, Bērzes upe)
14. februāris mini pārgājiens (iespējams, Vakarbuļļi)
20. februāris mini pārgājiens
21. februāris pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: