AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 2021.gada aprīļa)!

Atsāku organizēt un vadīt publiskos pārgājienus, taču visiem būs jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi un noteikumi, atbilstoši publicētajai informācijai https://www.em.gov.lv/lv/dabas-turisma-aktivitates-artelpas), kamēr noteikumi nemainīsies.

Dēļ Covid atceries un ievēro:
1) Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā ir 10 cilvēki, neskaitot mani kā gidu. Manis pašas noteiktais minimālais dalībnieku skaits konkrētam pārgājienam – 5 cilvēki.
2) Dalība pārgājienā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sniedzot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, telefona numurs), kas nepieciešamības gadījumā var tikt nodota SPKC.
3) Pārgājienā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes.
4) Pārgājiena dalības maksas apmaksa tikai ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
5) Dalībnieki uz pārgājienu ierodas individuāli (neattiecas uz vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem) – respektīvi, nenotiek kooperēšanās vienā automašīnā.
6) Pārgājiena laikā jāievēro 2 metru distance starp dažādu mājsaimniecību dalībniekiem.
7) Sabiedriskajā transportā valkājam sejas masku. Tieši to pašu daram pārgājiena sākumā, beigās vai citos brīžos, kad pulcējamies un nav iespējams ievērot 2 metru distanci.
8) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.
9) Aicinājums izmantot nacionālās kontaktu noteikšanas un brīdināšanas mobilo lietotni “Apturi Covid”.


15.05.2021. Mini pārgājiens “Ulbrokas apkārtne”
GRUPA PILNA – VIETU NAV

Mini-pārgājiens-Ulbrokas-apkārtneNav jādodas tālu no Rīgas, lai pastaigātu pa mežiem un apskatītu arī kādu daļu no kultūrvēstures. Sekojot Piķurgas plūdumam, apskatīsim Ulbrokas muižu, Ulbrokas dzirnavu ezeru un tā sakopto apkārtni, gūsim nelielu ieskatu pašā Ulbrokā, aplūkosim Pelēdu kalnu un daudz elposim priežu mežu gaisu. Ja palaimēsies, redzēsim arī kādus interesantus dabas iemītniekus. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Staigāsim gan pa taciņām, gan mežu ceļiem un stigām, kā arī dažādām ielām.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


16.05.2021. Pārgājiens “Amatas krasti”
GRUPA PILNA – VIETU NAV

Pārgājiens-Amatas-krastiAmatas krasti jebkurā sezonā ir brīnišķīgi. Šeit ir gan mežonīga daba, gan elpu aizraujošas ainavas, lērums ar smilšakmens atsegumiem (piemēram, Zvārtes iezis, Ainavu krauja), neskaitāmi upes līkumi, avoti un citas lietas. Pārgājiena laikā stāstīšu arī par kultūrvēsturi, par dabas objektiem un dabas procesiem, saimniekošanu un, protams, par visiem interesantajiem dabas iemītniekiem, ko pa ceļam sastapsim. Varēs pasmelties avota ūdeni. Pārvietosimies galvenokārt pa taciņām un tūrisma koka kāpnēm, kas mūs vedīs augšā un lejā, iesim arī pa grantētu ceļu un nelielā posmā pa asfalta ceļu vai trotuāru. Lietus gadījumā taciņas vietām var būt dubļainas un slidenas.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

22. maijs pārgājiens
23. maijs mini pārgājiens
29. maijs mini pārgājiens (iespējams, Vakarbuļļi)
30. maijs pārgājiens
5. jūnijs pārgājiens
6. jūnijs mini pārgājiens
12. jūnijs mini pārgājiens
13. jūnijs pārgājiens
19. jūnijs pārgājiens
20. jūnijs mini pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: