AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS!

Līdz 14. aprīlim (pēc pašreizējās informācijas) valstī ir aizliegti visi organizētie, sabiedrībai publiski pieejamie pasākumi neatkarīgi no dalībnieku skaita. Tātad es pašlaik nedrīkstu organizēt publiskos pārgājienus. Ceru, ka šie ierobežojumi beigsies aprīlī vai maijā un atkal varēsim tikties, lai kopā dotos publiskajos pārgājienos. Tikmēr pārgājienos jādodas vienatnē, cerams, ka Covid-19 neizpletīsies ļoti plaši mūsu valstī un netiks ierobežota arī mūsu pārvietošanās ārpus dzīvesvietas.
Pat ja dodaties dabā vienatnē, ejiet uz mežiem bez oficiālām tūrisma takām, savā sēņošanas, ogošanas vietām, jebkur, kur jūs būtu tālāk no citiem cilvēkiem. Populārākajās tūrisma takās un pie dabas tūrisma objektiem (daudziem) ir daudz cilvēku. Pašreizējos ierobežojumos ir rakstīts, ka jāmazina arī cilvēku neorganizēta pulcēšanās vienā vietā – neorganizēti vienā vietā nedrīkst pulcēties vairāk par 50 cilvēkiem. Tātad netaisam pūļus, drūzmēšanos. Necenšamies apiet valstī esošos ierobežojumus, lai mēs tiešām pēc iespējas mazāk izplatītu Covid-19 un ātrāk varētu pilnīgi oficiāli atkal doties kopā.


14.03.2020. Mini pārgājiens “Trīsciems – Garciems” (Nr.08M20)

Turpināsim iepazīt Rīgas apkārtni mini pārgājienos. Šajā reizē dosimies krustu šķērsu no Trīsciema līdz Garciemam. Pa ceļam aplūkosim Langas upes daudzveidību, priežu mežu burvību, centīsimies atrast pavasara lieciniekus un kā jau vienmēr runāsim par visu interesanto, ko pa ceļam redzēsim. Protams, kaudzēm elposim svaigu gaisu un baudīsim viens otra kompāniju. Šoreiz iesim galvenokārt pa dažādiem ceļiem (meža ceļiem, mazāk asfalta vai grantētiem) un tikai atsevišķā posmā gar lauksaimniecības lauka malu. Ja tuvākajās dienās būs lietus, tad atsevišķos posmos iespējami dubļi.

Lasīt vairāk …


15.03.2020. Pārgājiens “Cēsu apkārtnes atsegumi” (Nr.10P20)

Gaujas nacionālais parks Latvijā ir ļoti bagāts ar dažādiem atsegumiem, nu tad šajā reizē dosimies lūkoties vairākus atsegumus Cēsu apkārtnē. Apskatīsim gan daudziem zināmās Ērgļu klintis, pabūsim pie mazāk zināmām Ramātu klintīm un Berlīnes, kā arī pie dažiem mazākiem atsegumiem bez nosaukuma. Ļoti īsumā iziesim cauri Cēsu pils parkam, iepazīsim Gaujas, tās vecupju un Triečupītes krastus, pabūsim pie Niniera ezera un iesim cauri Niniera purvam (pa taciņu). Mūsu maršruta segums būs gan asfaltēti un grantēti ceļi, gan meža ceļi, tūrisma takas un arī bezceļi, kur atsevišķās vietās var būt slapjš, tomēr pilnīgi slapjumā apzināti nelīdīsim iekšā. Kā jau vienmēr pa ceļam runāsim par visu interesanto, ko pa ceļam sastapsim.

Lasīt vairāk …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

Pagaidām ļoti neskaidri. Skatīsimies, kad atcels vismaz iekšējos ierobežojumus.

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti.

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: