AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 2021.gada aprīļa)!

Atsāku organizēt un vadīt publiskos pārgājienus, taču visiem būs jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi un noteikumi, atbilstoši publicētajai informācijai https://www.em.gov.lv/lv/dabas-turisma-aktivitates-artelpas), kamēr noteikumi nemainīsies.

Dēļ Covid atceries un ievēro:
1) Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā ir 20 cilvēki, neskaitot mani kā gidu. Manis pašas noteiktais minimālais dalībnieku skaits konkrētam pārgājienam – 5 cilvēki.
2) Dalība pārgājienā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sniedzot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, telefona numurs), kas nepieciešamības gadījumā var tikt nodota SPKC.
3) Pārgājienā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes.
4) Pārgājiena dalības maksas apmaksa tikai ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
5) Dalībnieki uz pārgājienu ierodas individuāli (neattiecas uz vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem) – respektīvi, nenotiek kooperēšanās vienā automašīnā.
6) Pārgājiena laikā jāievēro 2 metru distance starp dažādu mājsaimniecību dalībniekiem.
7) Sabiedriskajā transportā valkājam sejas masku. Tieši to pašu daram pārgājiena sākumā, beigās vai citos brīžos, kad pulcējamies un nav iespējams ievērot 2 metru distanci.
8) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.
9) Aicinājums izmantot nacionālās kontaktu noteikšanas un brīdināšanas mobilo lietotni “Apturi Covid”.


19.06.2021. Pārgājiens “Braslas krāšņums”

Pārgājiens "Braslas krāšņums"Braslas krasti ir mežonīgi ar daudz gravām un atsegumiem. Dosimies iepazīt šos Latvijas džungļus. Līdz upei iepazīsim lauku ainavas, vietējos mežus un pat vienu ezeru. Pie upes kāpsim augšā un lejā pa gravām, centīsimies atrast pēc iespējas vairāk atsegumus un tos arī apskatīt, piemēram, Buļu iezi, Virtakas iezi, Jāņavārtus, Varšavas iezi, Aņītes iežus. Redzēsim arī Braslas ūdenskrātuvi. Ja paveiksies un strautiņā būs ūdens, redzēsim arī vienu ūdenskritumu. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies galvenokārt pa dažādiem ceļiem un taciņām, taču vietām var būt posmi bez taciņām. Iešana augšā un lejā pa gravām, var radīt sajūtu, ka noiets vairāk par plānotajiem kilometriem. Labu laikapstākļu gadījumā centīsimies atrast kādu vietu, kur nopeldēties.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


20.06.2021. Mini pārgājiens “Bolderājas daba”

Mini pārgājiens "Bolderājas daba"Rīgas nomalē pastaigāsim pa sausajiem priežu mežiem, atradīsim tajos Bumbu kalniņu, kura galā uzbūvēts Rīgas centram tuvākais skatu tornis. No torņa labos laikapstākļos var redzēt jūru, Rīgas ostu, Rīgas centru ar augstākajām ēkām, Imantas daudzdzīvokļu namus. Turpat pie kalniņa būs arī piemiņas plāksne brīvības cīņu vietai. Vēl maršrutā pastaigāsim gar Buļļupi, Bolderājas karjera ūdenskrātuvi un nedaudz pa Bolderājas nomales apbūvi. Aplūkosim, kā izskatās uguns pēdas mežā, ko tās dara mežam. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies galvenokārt pa priežu mežu (ar un bez taciņām), grantētiem ceļiem un asfaltētiem ceļiem. Labu laikapstākļu gadījumā būs iespēja peldēt dzidrajā Bolderājas karjerā.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

23.-24. jūnijs nakts pārgājiens (iespējams, Siguldas apkārtne)
25. jūnijs mini pārgājiens (iespējams, Lapmežciems)
26. jūnijs pārgājiens (iespējams, Baldone)
27. jūnijs mini pārgājiens (iespējams, Jelgava)
3. jūlijs mini pārgājiens (iespējams, Jūrmalas Ragakāpa)
4. jūlijs pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: