AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs līdz 9. jūnijam)!

Dēļ Covid-19 pēc pašreizējās informācijas publiskie pārgājieni atkal notiks, taču pagaidām ievērosim:
1) Dalībnieku skaita limitu (kopā 25 cilvēki);
2) Pārgājiena laikā 2 m distanci vienam no otra. Tuvāk par diviem metriem drīkst būt vienas mājsaimniecības iedzīvotāji vai maksimāli divi cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.
3) Sabiedriskajā transportā valkājam mutes un deguna aizsegu. Cik saprotu, tas var būt arī pašdarināts, šalle, lakats vai jebkas cits, ja nav pieejams specializētais aizsegs.
4) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.


06.06.2020. Pārgājiens “Uz Tukumu pēc smukuma” (Nr.13P20)

IMG_4952Šoreiz dodamies iepazīt Tukuma un apkārtnes kultūrvēsturiskos un dabas objektus. Pārgājiena laikā apskatīsim Tukuma vecpilsētas daļu un baznīcas, no ārpuses aplūkosim Šlokenbekas muižas kompleksu, Durbes pili, Durbes estrādi un ūdensdzirnavas, iepazīsim Latvijas ceļu muzeju. Aiziesim līdz Tukuma pilskalnam, aplūkosim Sivēnu ezeru, Čigānu ezeru, Šlokenbekas dzirnavu ezeru, caur kuru tek Slocene. Kā vienmēr neizpaliks sarunas par visu interesanto, ko dabā sastapsim. Pārvietosimies pa dažādiem ceļiem, trotuāriem, dažām taciņām un dzelzceļa malu.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


07.06.2020. Mini pārgājiens “Mārupītes tecējums” (Nr.11M20)

IMG_3006Pienācis laiks mini pārgājienā doties no Pierīgas līdz gandrīz Rīgas centram. Lai nezaudētu dabas tuvību, vislabāk to izdarīt, sekojot Mārupītes tecējumam no Medema purva līdz pat ietekai Daugavā. Purvā nebūsim, bet netālu no tā gan sāksim mūsu pārgājienu. Pa ceļam apskatīsim Mārupītes akmens skulptūru parku, būsim pie Māras dīķa un uzzināsim, kur agrāk atradušās dzirnavas, kuras asociējamas ar “Vella kalpiem”, pastaigāsim pa Arkādijas un Uzvaras parkiem. Protams, neizpaliks stāstījums par visu interesanto, ko dabas nostūrīšos sastapsim. Pārvietosimies pa dažādiem ceļiem un trotuāriem, vietām arī taciņām.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

14. jūnijs pārgājiens
20. jūnijs pārgājiens
21. jūnijs mini pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti, pašreizējā situācija valstī arī ir mainīga

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: