AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 10. jūnija)!

Dēļ Covid-19 turpinam:
1) Pārgājiena laikā paši cenšamies ievērot 2 m distanci vienam no otra. Tuvāk par diviem metriem joprojām drīkst būt vienas mājsaimniecības iedzīvotāji vai maksimāli divi cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.
3) Sabiedriskajā transportā valkājam mutes un deguna aizsegu. Cik saprotu, tas var būt arī pašdarināts, šalle, lakats vai jebkas cits, ja nav pieejams specializētais aizsegs.
4) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.


16.08.2020. Pārgājiens pa Lenčupi un Cēsis (Nr.23P20)

2018.07.22.-Fotografe-Baiba-Ralle-p-16Kultūrvēstures un dabas mežonīguma apvienojums vienā pārgājienā. Pārgājiena laikā aplūkosim Cēsis un daļu to kultūrvēsturiskā mantojuma, piemēram, pils kompleksu ar parku, baznīcu, apbūvi, noiesim gar skaistajām Sarkanajām klintīm, slāpes veldzēsim ar vēso Rūcamavota ūdeni. Neizpaliks brīnišķīgā Gauja ar ainavām, dažāda veida meži. Mežonīgā un piedzīvojumu sniedzošā daļa būs aptuveni 5 km gājiens pa ūdeni pa Lenčupi. Upe ir strauja ar vēsu ūdeni, vietām smilšainu, vietām akmeņainu gultni. Vietām upē var būt sakrituši koki, kas upes pārgājiena posmam iedos vēl lielāku piedzīvojuma garšu ar šķēršļu pārvarēšanu. Vidējais dziļums upē, kur staigāsim, varētu būt līdz pusikram, bet vietām var būt dziļāks un vietām seklāks. Iešanai pa upi ļoti ieteicams paņemt līdzi vēl vienus apavus ar stingru zoli (speciālos apavus, vecākas botes vai sandales, kurus nav žēl, ja izjūk ūdenī), jo tomēr būs arī akmeņi. Tāpat līdzi ieteicams paņemt vismaz vienu trekinga nūju, lai, ejot pa ūdeni, ir pret ko atbalstīties, ja ne, sadabūsim uz vietas. Pārgājiens pa upi (ūdeni) noteikti ir brīnišķīgs piedzīvojums tiem, kas to nav mēģinājuši. Rēķinieties, ka iet pa ūdeni un pārvarēt šķēršļus ir lielāka slodze muskuļiem. Ārpus upes pārvietosimies pa dažādiem ceļiem un taciņām. Ja laikapstākļi un laiks līdz sabiedriskajam transportam atļaus, varēs peldēt Gaujā.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

22. augusts pārgājiens
23. augusts mini pārgājiens (iespējams)
30. augusts pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: