AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 2021.gada aprīļa)!

Atsāku organizēt un vadīt publiskos pārgājienus, taču visiem būs jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi un noteikumi, atbilstoši publicētajai informācijai https://www.em.gov.lv/lv/dabas-turisma-aktivitates-artelpas), kamēr noteikumi nemainīsies.

Dēļ Covid atceries un ievēro:
1) Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā ir 20 cilvēki, neskaitot mani kā gidu. Manis pašas noteiktais minimālais dalībnieku skaits konkrētam pārgājienam – 5 cilvēki.
2) Dalība pārgājienā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sniedzot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, telefona numurs), kas nepieciešamības gadījumā var tikt nodota SPKC.
3) Pārgājienā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes.
4) Pārgājiena dalības maksas apmaksa tikai ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
5) Dalībnieki uz pārgājienu ierodas individuāli (neattiecas uz vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem) – respektīvi, nenotiek kooperēšanās vienā automašīnā.
6) Pārgājiena laikā jāievēro 2 metru distance starp dažādu mājsaimniecību dalībniekiem.
7) Sabiedriskajā transportā valkājam sejas masku. Tieši to pašu daram pārgājiena sākumā, beigās vai citos brīžos, kad pulcējamies un nav iespējams ievērot 2 metru distanci.
8) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.
9) Aicinājums izmantot nacionālās kontaktu noteikšanas un brīdināšanas mobilo lietotni “Apturi Covid”.


25.09.2021. Mini pārgājiens “Trīsciems – Garciems”

Mini pārgājiens "Trīsciems - Garciems"Turpināsim iepazīt Rīgas apkārtni mini pārgājienos. Šajā reizē dosimies krustu šķērsu no Trīsciema līdz Garciemam. Pa ceļam aplūkosim Langas upes daudzveidību, priežu mežu burvību, Lauksaimniecības lauku plašumu, meliorācijas sistēmu nozīmību. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies galvenokārt pa dažādiem ceļiem un trotuāriem, vietām arī taciņām.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


26.09.2021. Pārgājiens “Salaspils – Mežciems”

Pārgājiens "Salaspils - Mežciems"Cik ļoti pazīsti pierīgu? Dosimies to iepazīt, ejot gar vai cauri daudziem maziem privātmāju ciematiņiem un baudot starp tiem esošo dabu. Iespējams, nebūsi pat dzirdējis par vairumu no šiem ciematiem. Iesim arī gar vienu purvu, diviem karjeriem, bijušo dzirnavu ūdenskrātuvi, upi un iepazīsim daudzveidīgus mežus. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies galvenokārt pa grantētiem, asfaltētiem un meža ceļiem, kā arī takām. Vietām var būt dubļains.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

2. oktobris pārgājiens (iespējams, Siguldas izaicinājums)
3. oktobris mini pārgājiens
9. oktobris mini pārgājiens
10. oktobris pārgājiens (iespējams, Vangaži – Garkalne)

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: