AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 2021.gada aprīļa)!

Atsāku organizēt un vadīt publiskos pārgājienus, taču visiem būs jāievēro valstī noteiktie ierobežojumi un noteikumi, atbilstoši publicētajai informācijai https://www.em.gov.lv/lv/dabas-turisma-aktivitates-artelpas), kamēr noteikumi nemainīsies.

Dēļ Covid atceries un ievēro:
1) Maksimālais dalībnieku skaits pārgājienā ir 20 cilvēki, neskaitot mani kā gidu. Manis pašas noteiktais minimālais dalībnieku skaits konkrētam pārgājienam – 5 cilvēki.
2) Dalība pārgājienā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, sniedzot informāciju par sevi (vārds, uzvārds, telefona numurs), kas nepieciešamības gadījumā var tikt nodota SPKC.
3) Pārgājienā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimību pazīmes.
4) Pārgājiena dalības maksas apmaksa tikai ar pārskaitījumu uz bankas kontu.
5) Dalībnieki uz pārgājienu ierodas individuāli (neattiecas uz vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem) – respektīvi, nenotiek kooperēšanās vienā automašīnā.
6) Pārgājiena laikā jāievēro 2 metru distance starp dažādu mājsaimniecību dalībniekiem.
7) Sabiedriskajā transportā valkājam sejas masku. Tieši to pašu daram pārgājiena sākumā, beigās vai citos brīžos, kad pulcējamies un nav iespējams ievērot 2 metru distanci.
8) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.
9) Aicinājums izmantot nacionālās kontaktu noteikšanas un brīdināšanas mobilo lietotni “Apturi Covid”.


31.07.2021. Mini pārgājiens “Carnikavas apkārtne”

Mini pārgājiens "Carnikavas apkārtne"Baudošā pastaigā dosimies cauri Carnikavai, lai ieelpotu priežu mežu aromātu, vieglo jūras sāļumu un Gaujas rāmos krastus. Iepazīsimies ne tikai ar sausiem priežu mežiem, jūras krastu un Gaujas piekrasti, bet nelielā posmā arī ar niedrāju un mitrākiem mežiem. Uzzināsim, kas šīm visām vietām raksturīgs, kas šeit sastopams.  Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies galvenokārt pa ceļiem, meža takām un jūras piekrasti. Labu laikapstākļu gadījumā būs iespēja peldēt jūrā vai Gaujā.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


01.08.2021. Pārgājiens “Murjāņi – Sigulda”

Pārgājiens "Murjāņi - Sigulda"Šoreiz dosimies lūkoties Gaujas senlejas dabas un kultūrvēstures bagātības. Šķērsosim vai iesim gar piecām upēm,  no kurām lielākā būs Gauja. Apskatīsim Lielo akmeni, Kubeseles pilskalnu, uz kura ir Krimuldas luterāņu baznīca, aplūkosim Kubeseles alu, Velnalu, Mazo Velnalu, Piķenes krauju ar daudzajiem atsegumiem Gaujas vecupes krastos. Pastaigāsim pa Balonu pļavu, aplūkosim Krimuldas pili un Krimuldas pilsdrupas, Vikmestes ieleju. Baudīsim ainaviskus skatus no vairākām skatu vietām. Kā vienmēr stāstīšu par dabā redzamo – iespējams, tev pavērsies pavisam cita pasaule. Pārvietosimies pa tūrisma takām, sākuma daļā arī pa grantētu ceļu, kāpsim arī pa vairākām kāpnēm. Labu laikapstākļu gadījumā būs iespēja peldēt Gaujā.

Detalizēta informācija par pārgājienu (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

7. augusts pārgājiens (iespējams, pa upi)
8. augusts mini pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: