AKTUĀLIE PĀRGĀJIENI

PAZIŅOJUMS (spēkā esošs no 10. jūnija)!

Dēļ Covid-19 turpinam:
1) Pārgājiena laikā paši cenšamies ievērot 2 m distanci vienam no otra. Tuvāk par diviem metriem joprojām drīkst būt vienas mājsaimniecības iedzīvotāji vai maksimāli divi cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības iedzīvotāji.
3) Sabiedriskajā transportā valkājam mutes un deguna aizsegu.
4) Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu sagādājiet paši, kas jums ir piemēroti, jo zinu, ka daudziem ir alerģijas un neder kurš katrs līdzeklis.


24.10.2020. Mini pārgājiens “Vakarbuļļi” (Nr.23M20)

2017-08-13-Photographer-Baiba-Ralle-10Mini pārgājiena pirmā daļa būs gar jūru un Lielupes krastiem, kur pastāstīšu par jūras krastu daudzveidību, jūras iemītniekiem un citām saistītām tēmām. Otrajā daļā iesim pa priežu mežu, palieņu pļavu, Buļļupes krastu, iepazīstot mežu un citu biotopu daudzveidību un raksturīgās īpatnības, apskatot tēlnieka Pauļa Jaunzemja āra darbnīcu un skulptūras, iepazīstot Muzikantu saliņu. Pārvietošanās būs pa meža ceļiem, taciņām, grantētiem un asfaltētiem ceļiem un pludmales smiltīm pie jūras.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


25.10.2020. Pārgājiens “Spoguļu Cēsis” (Nr.33P20)

2018.05.27.-Fotografe-Baiba-Ralle-p-34Pārgājienā apvienosim dabu ar kultūrvēsturi. Izstaigāsim daudzas Cēsu ieliņas, kuras atklās to vēsturisko un mūsdienu šarmu un slēpj daudzus kultūrvēsturiskus objektus. Pārgājiena vidusdaļu veltīsim dabai un tās ievērojamākiem objektiem nelielā attālumā no Cēsīm. Iepazīsim Sarkanās klintis no to pakājes, kuras daudz neatpaliek no Līču-Laņģu klintīm. Turpat sastapsim arī Rūcamavotu, ar kura ūdeni varēsim uzpildīt savas pudeles. Tālāk jau dosimies pa Cīrulīšu dabas takas daudzajiem līkumiem, aplūkojot Spoguļu klintis, Dzidravotu, Līgavas alu un vienkārši baudot dabu. Pārsvarā pārvietosimies pa dažāda izmēra un seguma ielām un ceļiem, bet trāpīsies arī takas, kuras var būt dubļainas.

Lasīt vairāk (spied šeit) …


Atsauksmes un ieteikumus par pārgājieniem varat atstāt, nospiežot uz:

Iesniegt atsauksmi


Iespējamie datumi turpmākajiem publiskajiem pārgājieniem:

31. oktobris pārgājiens
1. novembris mini pārgājiens
7. novembris mini pārgājiens
8. novembris pārgājiens

Ņemiet vērā, ka datumi var tikt mainīti

Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: