KONSULTĀCIJA PIE ASTROLOGA

Konsultāciju tēmas, aptuvenais ilgums, cenas

1. VISPĀRĒJS PERSONĪBAS RAKSTUROJUMS
Konsultācijā uzzināsi, izpratīsi:
<> Kādas zodiaka zīmes galvenokārt veido tavu personību (katram mums ir kombinācija no vairākām), ko katra no tām nozīmē.
<> Kādas ir tavas personības īpatnības, stiprās un vājās puses, ko ar tām darīt.
<> Kā mazināt savus iekšējos konfliktus, ja tādi parādās tavā astroloģiskajā kartē.
<> Vispārīgi tavas patiesās un tev piemērotās vēlmes un vajadzības dažādās dzīves sfērās, piemēram, attiecībā pret dzīves vietu, darba vidi, naudu, izglītības formu, mīlestību, attiecībām, veselību un citām.
Aptuvenais ilgums: 1 h
Cena: 40 EUR
Pieteikt konsultāciju

2. IZGLĪTĪBA, DARBS, KARJERA, HOBIJI:
Konsultācijā uzzināsi, izpratīsi:
<> Vispārējs tavas personības raksturojums ar uzsvaru uz izglītību, darbu, karjeru, hobijiem, kā izmantot savas personības īpatnības, stiprās, vājās puses saistībā ar šīm tēmām.
<> Minēšu vairākus piemērus par tavai personībai piemērotām darbības jomām, profesijām, hobijiem.
<> Ja nepieciešams, analizēsim tavu esošo darbības jomu, izglītību, profesiju, hobiju piemērotību tavai personībai, ko pamainīt, kam pievērst uzmanību, kādi ir plusi un mīnusi katrai izvēlei.
<> Ja ir aktuāli kādas problēmas darbā, mācībās, analizēsim tās, došu skaidrojumus, lai tev būtu vieglāk pieņemt lēmumus un rīkoties.
<> Ja aktuāli citi jautājumi saistībā ar šīm dzīves tēmām, analizēsim tos caur tavu astroloģisko karti, došu skaidrojumus, iespējami piemērotos risinājumus.
Aptuvenais ilgums: 1-1,5 h
Cena: 50 EUR
Pieteikt konsultāciju

3. NEPILNGADĪGA BĒRNA PERSONĪBAS ĪPATNĪBAS, INTERESES, AUDZINĀŠANA:
Konsultācijā uzzināsi, izpratīsi:
<> Bērna personības raksturojums, personības īpatnības, stiprās, vājās puses.
<> Ko ņemt vērā bērna audzināšanā, kā pastiprināt stiprās puses, kā mazināt vājās puses, lai bērns jau no mazotnes varētu pilnīgāk izprast sevi, sekmīgāk realizēt savu personību, vieglāk veidotu kontaktus ar citiem cilvēkiem.
<> Minēšu vairākus piemērus par bērna personībai piemērotām interesēm, ko potenciāli bērns vēlākā dzīvē var attīstīt kādās profesijās vai hobijos.
<> Ja aktuāli kāds cits jautājums par nepilngadīga bērna personību, interesēm, audzināšanu, izrunāsim to, skaidrošu un sniegšu iespējamos risinājumus.
Aptuvenais ilgums: 1-1,5 h
Cena: 50 EUR
Pieteikt konsultāciju

4. ATTIECĪBAS, SADERĪBA AR KĀDU KONKRĒTU CILVĒKU (MĀTI, VĪRU, BĒRNU, DRAUDZENI, KOLĒĢI UN TML.):
Konsultācijā uzzināsi, izpratīsi:
<> Vispārējs tavas personības raksturojums ar uzsvaru uz attiecībām ar konkrētu lomu ieņemošu cilvēku (vecākiem, partneri, kolēģi, bērnu, draugiem utt.), tev piemērotas vajadzības šajās attiecībās, ko ņemt vērā konkrēta veida attiecībās.
<> Otra cilvēka vispārējs personības raksturojums ar uzsvaru uz konkrēta veida attiecībām, šī cilvēka vajadzības un, kas jāņem vērā saistībā ar attiecībām.
<> Jūsu abu mijiedarbība, konkrētu personību aspektu un dzīves sfēru saderība, attiecību stiprās un vājās puses. Kā piestrādāt pie vājajām pusēm, ja ir vēlme attiecības uzlabot. Iespējami, kas ir tas, kas jūs vieno.
<> Konkrētu jautājumu analīze caur abu individuālajām astroloģiskajām kartēm, skaidrojums situācijām, potenciālie risinājumi.
Aptuvenais ilgums: 1-1,5 h (iespējami ilgāk, ja aktuāli izprast attiecības ar vairākiem cilvēkiem)
Cena: 50 EUR (+20 EUR par katru nākamo cilvēku)
Pieteikt konsultāciju

5. DAŽĀDU TĒMU KOMBINĀCIJA VIENĀ KONSULTĀCIJĀ:
Ir iespējams kombinēt kopā vairākas augstāk minētās tēmas vai vēl kādu citu tēmu vienā konsultācijā. Piesakot konsultāciju, uzraksti, ko vēlies kombinēt kopā.
Aptuvenais ilgums: vairāk par 1 h (atkarīgs, cik daudz un kādas tēmas tiek kombinētas kopā)
Cena: vairāk par 40 EUR (konkrēta summa atkarīga no kombinētajām tēmām un to daudzuma)
Piemēram:
<> “Izglītība, darbs, karjera, hobiji” + “Attiecības, saderība ar vienu konkrētu cilvēku” = 70 EUR
<> “Vispārējs personības raksturojums” + “Izglītība, darbs, karjera, hobiji” = 60 EUR
<> “Nepilngadīga bērna personības īpatnības, intereses, audzināšana” + “Attiecības, saderība ar vienu konkrētu cilvēku (ja tas nav tas pats bērns)” = 100 EUR
<> “Vispārējs personības raksturojums” + “Izglītība, darbs, karjera, hobiji” + “Attiecības, saderība ar vienu konkrētu cilvēku” = 90 EUR
<> Un citas tēmu kombinācijas (jautā, piesakot konsultāciju).
Pieteikt konsultāciju

Ja tev ir aktuāla kāda cita tēma, kura nav iekļauta augstāk esošā sarakstā, droši sazinies ar mani, rakstot uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com, un izrunāsim iespējas par konsultāciju.
Atkārtotām konsultācijām ilgums un cena var atšķirties (sazinies un izrunāsim).
Nekonsultēju padziļināti medicīnas, biznesa vai politikas jautājumos.

Konsultācijas forma

Astroloģijas konsultācijas sniedzu cilvēkiem individuāli vai divatā video sarunas veidā caur Zoom, Facebook Messenger vai Skype (ja nepieciešams, varam apspriest kādu citu platformu). Līdz ar to vari fiziski atrasties jebkur pasaulē, tev tikai nepieciešama interneta piekļuve.
Rakstiskas konsultācijas nesniedzu. Uzskatu, ka video sarunas konsultācijas sniedz lielāku vērtību klientam, jo tev ir iespēja uzdot papildus jautājumus, lūgt izskaidrot dzirdēto ar citiem vārdiem, varam dziļāk izrunāt aktuālos jautājumus.
Konsultāciju iesaku ierakstīt, lai vari atkārtoti noklausīties, jo pirmajā brīdī visbiežāk visu nav iespējams uztvert.

Pieejamie konsultācijas laiki

Konsultācijas sniedzu gan darba dienās, gan brīvdienās. Mans darba laiks atkarīgs no tā, kur pasaulē konkrētajā brīdī atrodos. Parasti ar klientu vienojamies par abpusēji izdevīgu datumu un laiku konsultācijai.

Konsultācijas valoda

Konsultācijas pieejamas latviešu vai angļu valodā.

Konfidencialitāte

Konsultācija ir konfidenciāla. Es kā astrologs ievēroju Latvijas Astrologu asociācijas profesionālu astrologu ētikas kodeksu. Klientam nesniedzu informāciju par citu cilvēku, izņemot vecākiem par nepilngadīgiem bērniem vai dažādu attiecību gadījumā tikai to, kas attiecas uz konkrētajām attiecībām.
Galvenokārt konsultāciju laikā izmantoju astroloģijas zināšanas, taču nepieciešamības gadījumā varu izmantot arī citas zināšanas.

Pirms konsultācijas:

  1. Noskaidro savus dzimšanas datus (gads, mēnesis, datums, pulksteņa laiks, dzimšanas pilsēta). Ja vecāki neatceras, var rakstīt iesniegumu dzemdību namam vai slimnīcai, kurā glabājas konkrētie dati.
  2. Piesaki konsultāciju, aizpildot zemāk esošo formu vai rakstot man uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.
  3. Gaidot manu atbildi, lūdzu, pārbaudi mēstuļu, spama, reklāmas u.c. sadaļas savā e-pastā, jo vēstules mēdz aiziet uz šīm sadaļām, nevis galveno iesūtni. Parasti atbildu ne vēlāk kā vienas dienas laikā, visbiežāk tuvāko stundu laikā.
  4. Apmaksā konsultāciju vismaz vienu dienu pirms sarunātas konsultācijas. Rekvizītus saņemsi e-pasta vēstulē.
  5. Sagatavo nepieciešamo pierakstiem vai konsultācijas laikā ieraksti to audio formātā.

Konsultācijas norise:

  1. Sazināmies video zvanā caur norunāto platformu.
  2. Izrunājam tehniskās lietas un, ja nepieciešams, pārrunājam vēlreiz vai precizējam tavus aktuālos jautājumus.
  3. Atkarībā no izvēlētās konsultācijas tēmas vai to kombinācijas izstāstu pamata lietas, kuras iekļautas konsultācijas tēmā (skatīt augstāk).
  4. Izrunājam tavu reālo situāciju, meklējam skaidrojumus, risinājumus taviem konkrētajiem jautājumiem, ja uz tiem netika atbildēts jau konsultācijas tēmas pamata informācijā.
  5. Izrunājam citus jautājumus par konkrēto tēmu, ja tādi tev radušies konsultācijas laikā.

Pieteikt konsultāciju

Pārbaudi, vai ievadīji pareizi savu e-pasta adresi, lai varu tev atbildēt.
Gaidot manu atbildi, lūdzu, pārbaudi mēstuļu, spama, reklāmas u.c. sadaļas savā e-pastā, jo vēstules mēdz aiziet uz šīm sadaļām, nevis galveno iesūtni.
Parasti atbildu ne vēlāk kā vienas dienas laikā, visbiežāk tuvāko stundu laikā.


Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: