REINKARNACIOLOĢIJA JEB DVĒSELES CEĻOJUMI

Reinkarnacioloģija jeb, kā man patīk teikt, dvēseles ceļojumi ir metode, ar kuras palīdzību mēs paši apzinātā stāvoklī iegūstam atbildes, skaidrojumus mūsu aktuālajiem jautājumiem, cēloņus dažādām problēmām (arī neizskaidrojamām), bailēm, vainas sajūtai, dusmām vai jebkurai citai emocijai, iegūstam sapratni un ieteikumus, kā rīkoties tālāk, spējam saprast citu cilvēku rīcības iemeslus, varam pasmelties savu pozitīvo pieredzi, sajust drošību, aizsardzību vai jebko citu, kas konkrētā brīdī ir nepieciešams. Mana kā reinkarnacionologa jeb dvēseles ceļojumu pavadoņa / gida loma ir pavadīt klientu ceļojuma laikā, palīdzēt iegūt atbildes, skaidrojumu vai jebko citu, būt blakus, vērst uzmanību uz kādām detaļām. Reinkarnacioloģija tiek balstīta uz reinkarnācijas principiem (ticībai iepriekšējām dzīvēm un turpmākām dzīvēm), bet patiesībā tā iekļauj sevī daudz vairāk. Ja dvēseles ceļojuma laikā dodas uz iepriekšējām dzīvēm, tad to var saukt par regresiju jeb dvēseles ceļojumu uz iepriekšējām dzīvēm. Taču reinkarnacioloģija dod iespēju arī iejusties dažādos nākotnes alternatīvajos variantos (noder, kad nepieciešams pieņemt kādu būtisku lēmumu), tad to drīzāk sauc par progresiju. Šie ir tikai divi virzieni, kurus reinkarnacioloģija sevī iekļauj, patiesībā to ir daudz vairāk.

Man patīk teikt, ka dvēseles ceļojums ir tāds viegls meditatīvs stāvoklis (varat salīdzināt ar sapņošanu, kad atceraties, ko sapņojat), kurā es kā reinkarnacionologs jūs ievedu un pēc tam arī izvedu, un pa starpu pavadu jūs. Tiem, kuriem ir pieredze ar vadītajām meditācijām, var salīdzināt dvēseles ceļojumus ar tām, bet dvēseles ceļojumu laikā turpmākā ceļojuma gaita ir atkarīga no tā, ko jau pieredzat ceļojuma laikā. Šī iemesla dēļ katrs dvēseles ceļojums ir ļoti individuāls un nav piemērots grupām. Dvēseles ceļojumā jūs ceļojat pa savas dvēseles atmiņām (šajā dzīvē, iepriekšējās dzīvēs, dvēseļu pasaulē un tml.), savienojaties ar savas dvēseles būtību, kura labāk par prātu zina, kas jums patiesībā nepieciešams, vai savienojaties ciešāk ar kopējo enerģētisko lauku, tā gūstot informāciju no tā. Dvēseles ceļojumi nav hipnoze, jo neviens jums neuzspiež “redzi to un to”, “sajūti to un to”, neviens jums neko neiegalvo. Varētu teikt, ka dvēseles ceļojumi ir kaut kas starp vadītajām meditācijām un hipnozi. Dvēseles ceļojumu laikā jūs ļaujaties paši savai atmiņai, pieredzei, dvēseles zināšanām, spējat komunicēt vai uztvert citas dvēseles (no šīs dzīves vai iepriekšējām dzīvēm, arī šajā dzīvē mirušo cilvēku dvēseles) vai būtnes (sargeņģeļus, pavadoņus, skolotājus u.c.) un varat enerģētiski dziedināties vai piekļūt kopējam enerģijas laukam gluži kā sapņojot. Tas viss ir liels informācijas un enerģijas lauks, kuram nav robežu un kuram patiesībā visai viegli mēs varam piekļūt, tikai jāļaujas procesam.

Kādēļ es izvēlējos kļūt par reinkarnaciologu?

ĪSĀ VERSIJA:
Dažkārt, konsultējot cilvēkus ar astroloģiju, man sāka pietrūkt paša klienta reālā darbība, jo es jau varu sniegt skaidrojumus, pateikt, kas ir piemērotāks konkrētam cilvēkam, bet, kamēr klients to līdz galam pats nesajūt, nenotic un nesāk rīkoties, tā visa ir plika informācija, kuru daudzi uzzin un pēc tam noliek malā, tā sev liedzot attīstību un reālu risinājumu saviem aktuālajiem jautājumiem. Protams, es tagad nerunāju par visiem astroloģijas klientiem. Man tiešām ir prieks par tiem, kuri manis doto informāciju izmanto un maina savas dzīves, lai dzīvotu harmoniskāk un savai būtībai atbilstošāk. Par cik pašai jau iepriekš bija saskare un zināma interese par reinkarnacioloģiju, tad izlēmu mācīties šo metodi, ar kuras palīdzību cilvēks pats iegūst atbildes, sajūt un redz savu pieredzi. Daudziem, arī man pašai ir ļoti svarīgi pašiem uz savas ādas izjust, pašiem redzēt, saprast, lai tiešām sāktu rīkoties. Šiem cilvēkiem visbiežāk neder, ka kāds cits viņiem pasaka. Tad nu reinkarnacioloģija ir piemērots instruments šāda veida cilvēkiem, protams, arī visiem pārējiem. Man ir svarīgi piemeklēt klientam vai viņa aktuālajiem tematiem piemērotu metodi, tāpēc arī cenšos daudzveidot savas zināšanas un prasmes.

GARĀ VERSIJA:
Šajā dzīvē manu saikni ar dvēselēm, dažādām būtnēm, informācijas starpnieka lomu var meklēt jau agrā bērnībā, taču vēlākā vecumā to visu pati nobloķēju dēļ bailēm, citu cilvēku viedokļiem, dažādiem sabiedrības stereotipiem. Tādā apzinātā līmenī man atkal paldies ir jāsaka astroloģijas kursiem, kuri daudz mani mainīja, daudz parāva vaļā, sāku apzinātu ceļu pie sevis. Šī apzinātā ceļa sākumā ieguvu pirmo patieso mērķi dzīvē. Sapratu, ka man ir jāmācās daudz dažādi profesionāli temati, lai virzītos uz šo mērķi, kā arī pašai jāstrādā ar savu traumatisko pieredzi, lai spētu palīdzēt citiem. Vienā brīdī arī pavīdēja doma, ka ir jāatrod kāds vieglāks veids, kā visu apgūt, kā piekļūt informācijai un nodot to citiem cilvēkiem, jo citādi, ja es mācīšos visas tēmas, kuras man ir svarīgas tam mērķim, es mācīšos visu šo dzīvi un man nebūs laika sākt likt lietā iegūtās zināšanas – kā tad es palīdzēšu citiem iegūt harmoniju viņu iekšējā pasaulē un ārējā pasaulē? Šī doma zemapziņā visu laiku sēž, meklējot īsto formātu. Visu zināšanu apguves procesā un strādājot ar sevi, šķiet 2015. gadā Ezotērikas festivāla ietvaros pabiju grupas vadītajā meditācijā pie Ingas Ružickas, kur ceļojām uz vienu iepriekšējo dzīvi. Šajā dzīvē, apzinātā līmenī, ko atceros, tā bija mana pirmā saskarsme ar kādu no iepriekšējām dzīvēm, kuras laikā sapratu, kāpēc šajā dzīvē man bijusi ļoti cieša saikne ar vienas vecāsmammas dvēseli (nu jau ļoti daudzus gadus mirusi). Tas palīdzēja viņu palaist un komunicēt pavisam citā formātā – daudz harmoniskākā. Toreiz šajā meditācijā sapratu dvēseles ceļošanas pamatprincipus un vēlāk ne pārāk bieži pati bez pavadoņiem ceļoju uz iepriekšējām dzīvēm. To darīju, meklējot skaidrojumus šajā dzīvē neizskaidrojamām bailēm, atbildes kādām problēmām vai, lai saprastu savu saikni ar konkrētiem cilvēkiem šajā dzīvē. Ieguvu skaidrojumus, atbildes un sapratni, un tas viss man palīdzēja dzīvot vieglāk, uztvert situācijas un cilvēkus brīvāk, ar izpratni un pieņemšanu, palīdzēja veikt nākamos reālos soļus, kur tas bija nepieciešams. Pēc kopējās vadītās meditācijas man arī radās interese dvēseles ceļošanu apgūt dziļāk, kad tas būs latviešu valodā. Nācās man pagaidīt vairākus gadus, līdz mācības bija latviešu valodā un arī man pašai bija uznākusi vēlme atkal mācīties. Tā nu 2019. gada beigās sāku mācīties Reinkarnacioloģijas Praktiķu kursā un 2020. gada pavasarī jau Reinkarnacioloģijas Konsultantu kursā. Iespējams, dvēseles ceļojumi ir daļa no tās manas domas par vienkāršāku piekļuvi informācijai, tieši tāpēc to pašlaik izmantoju kā vienu no metodēm gan sev, gan, lai palīdzētu citiem.


Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: