Auna zīmes valdīšanas laiks 2018

Auna zīme

Pienācis Auna zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Zivju zīmes šodien 20. martā 18:15 pārgājusi Auna zīmē, kur uzturēsies līdz 20. aprīļa rītam. Ar šo brīdi oficiāli iestājas pavasara saulgrieži – sākas PAVASARIS. Saules pāreja no Zivju zīmes uz Auna zīmi iesāk arī jaunu astroloģisko gadu. Dziļi ievelkam elpu ar pavasarīgo gaisu un sākam jaunu gadu. Kāds solās būt šis jaunā iesākuma laiks? Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Auna zīmē.

Auna zīme ir ļoti aktīva. Saule atrodoties Auna zīmē dod enerģiju, pārliecību, vēlmi darīt, darīt nedomājot. Auna zīme ir visa sākums, impulss, kas tiek iedots kaut kam jaunam. Saule šajā zīmē šo enerģiju mums dos, vienīgi tā jāliek lietā atbilstoši – katram pašam jāizvērtē, kādas jaunas vēsmas savā dzīvē vēlas ieviest, vai arī ko vēlas izkustināt no vietas, iedodot tam impulsu. Auna zīmei tuvākas ir visas sportiskās, azartiskās tēmas, projektu tipa īslaicīgas lietas (gan projekti, gan mārketings, gan pasākumi utt.). Šajā periodā Auna zīme akcentēs arī sabiedriskās lietas ar ievirzi “kurš tad būs priekšgalā?”, “kurš ir līderis?”, var saasināties sacensības un sāncensības gars, arī greizsirdība. Auna zīmes kareivīgums un asums ir jāizmanto sev labvēlīgā veidā – beidzot kaut ko izcīnot, uzsākot kaut kā darbību un tamlīdzīgi, nevis vairojot konfliktus. Auna zīmes enerģiskums dod iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem, tiesa, tas viss var izrādīties īslaicīgi.

Šajā gadā Auna zīmes valdīšanas laiku gan maz varēs izmantot jaunu lietu uzsākšanai, jo no 23. marta līdz 15. aprīlim Merkurs arī atrodoties Auna zīmē būs atpakaļejošā kustībā jeb retrogrādā stāvoklī. Merkura atpakaļejošā kustībā nav vēlams sākt jaunas lietas, jo šāds periods iezīmējas ar paviršību, kļūdainību, pārsteidzību, it īpaši, ja Merkurs vēl atrodas Auna zīmē. Jāuzmanās arī no agresivitātes savstarpējā komunikācijā, uzmanīgāk jāvada transporta līdzekļi, arī kopumā jābūt apdomīgākiem. Retrogrāda Merkura periodā nav vēlams veikt lielākus pirkumus, slēgt līgumus un tamlīdzīgas lietas. Auna zīmes pārvaldnieks Marss visu periodu atradīsies Mežāža zīmē, kas tomēr ļaus lietām pieiet strukturētāk. Tas viss nozīmē, ka Auna zīmes uzsākšanas enerģiju varēs pielietot visdažādāko lietu sakārtošanai, nevis jaunu lietu sākšanai. Kopā ar retrogrādo Merkuru šis būs labs laiks, lai kārtotu vecās lietas, izšķirotu visu veco (gan lietas, gan emocijas, gan uzskatus) un atbrīvotos no visa liekā, lai radītu apstākļus kam jaunam pēc retrogrādā Merkura perioda. Nepatīk attiecības, darbs, naudas lietas vai jebkas cits, kaut kas bremzējas, nenotiek – ja tā, izmantojam Auna zīmes enerģiju, lai ieviestu skaidrību, kārtību, radītu ap sevi brīvu telpu. Varētu teikt, ka ir ideāls laiks lielajai pavasara tīrīšanai.

Pašās Auna zīmes valdīšanas laika beigās, respektīvi, no 17. aprīļa arī Saturns aizies atpakaļejošā kustībā, kurš visu šo laiku atradīsies Mežāža zīmē. Šāds stāvoklis tikai pastiprinās kārtības, struktūras, pamatu (arī zem kājām), atbilstības likumiem, savas vietas meklēšanas jautājumus. Iespējams, dažiem sašūposies pārliecība par saviem spēkiem un spējām, ticība sev. Vienkāršāk sakot, sāksies sarežģītāks periods, tāpēc jāizmanto iespēja un pēc iespējas lielāka kārtība un struktūra savā dzīvē jāievieš līdz 17. aprīlim, tad arī pēc šī datuma pašpārliecība tik ļoti necietīs.

Kā jau rakstīju pie Zivju zīmes valdīšanas laika, jau no 8. marta līdz pat 10. jūlijam atpakaļejošā kustībā ir Jupiters Skorpiona zīmē. Šajā laikā kādam var mainīties pasaules redzējums, uzskatu sistēma, ne pārāk labvēlīgs laiks lielākiem naudas darījumiem, īpaši kur iesaistīti citu, ne savējie naudas līdzekļi (aizdevumi, nodokļi, laimesti utt.), Jupitera “lielā veiksme” vairs tik ļoti nestāvēs blakus jebkurā dzīves sfērā (katram ietekmēs individuālas tēmas, atkarīgs no katra paša personīgā horoskopa). Šis laiks arī nav tik labvēlīgs ceļošanai, jaunu mācību apgūšanai – it visā radīsies kādas grūtības vai pārmaiņas, bet tas viss ar pozitīvo nolūku, lai cilvēka personība attīstītos.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Auna zīmes valdīšanas laiku. Atceramies, ka ir ideāls laiks lielajai pavasara tīrīšanai jebkurā dzīves jomā, kā arī nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: