Vērša zīmes valdīšanas laiks 2018

Vērša zīme

Pienācis Vērša zīmes valdīšanas laiks, jo Saule no Auna zīmes šodien 20. aprīlī 6:12 pārgājusi Vērša zīmē, kur uzturēsies līdz 21. maija rītam. Varētu domāt, ka straujās rīcības un lēmumu periods ir beidzies, laiks kaut kam apdomīgākam un piezemētākam, bet, vai tiešām tā tas solās būt?  Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties ar astroloģiskajiem “laikapstākļiem” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Vērša zīmē.

Vērša zīme ir viena no darbaholiskajām zīmēm. Ļoti svarīgi ir pienākumi, solījumi, atbildība, daudz spēj izdarīt, varbūt dažkārt vairāk kā vairums citas zīmes. To pašu cenšas sagaidīt no citiem, ko ne vienmēr izdodas – katram savi apgriezieni. Pretēji citām darbaholiskajām zīmēm, Vērša zīme prot un arī mīl atpūsties, mīl baudīt, tai nepieciešams komforts. Šajā periodā mums visiem var aktualizēties šīs Vērša zīmei raksturīgās vērtības. Protams, neiztikt arī bez pastiprinātākas taisnīguma sajūtas. Iespējams, arī kļūsim nedaudz konservatīvāki, būs nepieciešams ilgāks laiks, lai kaut ko akceptētu. Vērša zīmei piemīt arī stūrgalvība, privātīpašnieciskums un piederības sajūta. Arī šīs īpašības var kļūt aktuālākas. Nedaudz pateicīgāks periods cilvēkiem, kuri darbojas viesmīlības, ar īpašumiem saistītās, dizaina, žurnālistikas, izglītības, korporatīvo pasākumu un tamlīdzīgās jomās, vai, kuriem pieder savs privātais bizness, vai, kuru darbs saistīts ar runu, taisnīgumu, lietišķumu, organizatoriskām lietām.

Līdz maija vidum Vērša zīmei raksturīgās īpašības gan būs mazākumā, jo lielāka ietekme būs Mežāža, Auna un Skorpiona zīmēm. Attiecīgu planētu atrašanās šajās zīmēs veido tādu kā mazo revolūciju. Varētu teikt, ka šis ir pārmaiņu laiks, kad viss esošais vairs nav stabils vai arī brūk kopā un tikpat enerģiski pie apvāršņa uzrodas jaunas lietas, idejas, cilvēki, metodes. Notiek pārmaiņu process. Var gadīties, ka sakām citiem visu, kā ir, nepadomājot par sekām. Laiks daudzu jaunu kontaktu veidošanai un veco graušanai, iespēja pabaudīt dzīvi, neaizmirstot, ka jānolaižas arī uz zemes un jāievieš jaunā kārtība. Laiks, kad šķobīsies stabilitāte gan naudas, darba lietās, gan attiecībās. Pēc maija vidus, kad Venēra, Merkurs un Urāns pāries stabilākās zīmēm, arī visa situācija var kļūt mazāk dramatiska, lēnāka, apdomīgāka – vairāk Vērša zīmes dabai līdzīgāka. Par cik visā periodā Saule tomēr atradīsies Vērša zīmē, var gadīties, ka pārāk lēni pieņemam pārmaiņas, tāpēc apkārt notiekošais mūs izsitīs no sliedēm.

Atgādinu, ka jau no 8.marta līdz pat 10. jūlijam Jupiters ir atpakaļejošā kustībā Skorpiona zīmē. Šajā laikā kādam var mainīties pasaules redzējums, uzskatu sistēma, ne pārāk labvēlīgs laiks lielākiem naudas darījumiem, īpaši kur iesaistīti citu, ne savējie naudas līdzekļi (aizdevumi, nodokļi, laimesti utt.), Jupitera “lielā veiksme” vairs tik ļoti nestāvēs blakus jebkurā dzīves sfērā (katram ietekmēs individuālas tēmas, atkarīgs no katra paša personīgā horoskopa). Šis laiks arī nav tas labvēlīgākis ceļošanai, jaunu mācību apgūšanai – it visā radīsies kādas grūtības vai pārmaiņas, bet tas viss ar pozitīvo nolūku, lai cilvēka personība attīstītos. Savukārt no 17. aprīļa līdz 7. septembrim Saturns ir atpakaļejošā kustībā Mežāža zīmē. Šāds stāvoklis tikai pastiprinās kārtības, struktūras, pamatu (arī zem kājām), atbilstības likumiem, savas vietas meklēšanas jautājumus. Iespējams, dažiem sašūposies pārliecība par saviem spēkiem un spējām, ticība sev. Šo divu planētu pulciņam 21. aprīlī pievienosies Plūtons, kurš būs atpakaļejošā kustībā līdz 1.oktobrim arī Mežāža zīmē. Šis Plūtona stāvoklis ir tas, kurš izaicinās visu veco un esošo – valdošo kārtību, likumus, ietekmes sfēras, autoritātes gan valstiskā līmenī, gan katram savā līmenī. Tiek iezīmēts transformācijas un lielo pārmaiņu laiks. Kā jebkurās pārmaiņās, iespējama abu pušu nesaprašanās un pat konflikti. Jāatceras, ka pārmaiņas ik pa laikam nepieciešamas attīstībai, tāpēc labāk paši veicam pārmaiņas, nevis ļaujam, lai dzīve uz tām piespiež. Turklāt pārmaiņās vienmēr rodas iespēja parādīt citiem ko jaunu, to arī vajadzētu darīt, jo beidzot kāds varbūt sadzirdēs un ieraudzīs.

Īpaši sarežģīts solās būt pilnmēness laiks 30. aprīlī un ap šo datumu, kad Mēness uzturēsies Skorpiona zīmē. Šajā pilnmēnesī labāk mazāk ekstrēmu piedzīvojumu, apdomīgāku komunikāciju un rīcību, mazāk asu reakciju, samērīgāk ar seksuālo pusi. Iespējamas gan emociju eksplozijas ar agresīvu un manipulējošu pieskaņu, gan dziļa emociju noglabāšana sevī. Ja aizsāksies konflikti, tad tie būs pamatīgi, izrokot visus skeletus. Šajās dienās jāpacenšas noskaņoties pozitīvi, pēc iespējas sevi nomierināt un līdzsvarot.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Vērša zīmes valdīšanas laiku. Atceramies, ka ilgāku laiku, ne tikai Vērša zīmes valdīšanas laiku, būs nopietna šūpošanās visā stabilajā un esošajā. Iespēja ieviest ko jaunu, nebijušu, aizstājot veco. Vērša zīmes valdīšanas laikā noteikti vajag izmantot Vērša zīmei raksturīgo apdomīgumu, bet arī jāmācās atbrīvoties no konservatīvisma un pārmērīgas atbildības sajūtas. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: