Mežāža zīmes valdīšanas laiks 2017

Ziemassvētku kompozīcija

Šovakar Saule pārgāja no Strēlnieka zīmes Mežāža zīmē, kur uzturēsies līdz 20. janvāra rītam. Šī kustība debesīs iezīmē saulgriežus un oficiālu ziemas sākumu. Lai arī laikapstākļi laukā pagaidām neliecina par baltu ziemu, sajūtās noteikti varam tai gatavoties jau ar Ziemassvētku sajūtām sirdīs. Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties, kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Mežāža zīmē.

Mežāža zīme ir viena no tām, kura atbild par tradīcijām, īpaši tādām, kuras nāk no paaudzes paaudzē vai saistītas ar kopējo valstisko noskaņu. Tieši tāpat Mežāža zīme akcentē visu, kas saistīts ar hierarhiju ģimenē un dzimtās. Kā noprotat Mežāža zīmes valdīšanas laiks ir ļoti piemērots svētku svinēšanai, ievērojot katrā ģimenē vai dzimtā esošās tradīcijas. Pat ne tik ģimeniskiem vai citādi domājošiem cilvēkiem šajā laikā sirds var sākt ilgoties pēc kādām zināmām tradīcijām, bērnības noskaņām vai tamlīdzīgām lietām. Mežāža zīme ir arī tā, kas saved paaudzes kopā, tāpēc šis laiks ir ļoti piemērots radu sanākšanām un būšanai kopā. Mežāža zīmei vairāk patīk klasiskas vērtības, tāpēc periods ir īpaši piemērots tautisku, koru, klasiskās mūzikas koncertu apmeklēšanai, arī teātra izrāžu, operas apmeklēšanai. Ja ir tradīcija iet uz baznīcu, arī tas var būt atbilstoši. Kā jau minēju ļoti piemērots laiks jebkādām tradīcijām. Pēc savas būtības Mežāža zīme ir darbaholiķis ar ļoti lietu apņēmību, mērķtiecību, pienākuma apziņu, apdomību, tā vieš stabilitāti, ilglaicīgumu, struktūru, tāpēc šis periods ir piemērots ilgstošām, nopietnām un stabilām darba lietām, arī lēnai izaugsmei, kuru panāk ar reālu darīšanu. Īslaicīgus projektus darba lietās šajā periodā labāk neuzsākt, jo tie var ievilkties. Emocionālā ziņā Mežāža zīmes valdīšanas laikā var vilkt uz nostaļģiskām atmiņām, nomāktību, vientulības izjūtām arī depresīvām sajūtām, īpaši tiem, kuri ir vieni. Šī iemesla dēļ Mežāža zīmes valdīšanas laikā vajadzētu atrast sev brīvo laiku un kā to pavadīt pozitīvās, iepriecinošās noskaņās – var derēt fiziskās aktivitātes, būšana kopā ar ģimeni, radiem vai vismaz draugiem, vai jebkādas citas jums katram saistošas nodarbes.

No 24. decembra Merkurs vairs nav tā saucamajā atpakaļejošajā kustībā, kas nozīmē, ka komunikācija, darījumi, ar transportu un sakariem saistītās lietas atkal noritēs savā ierastajā kārtībā, neliekot dažādus šķēršļus, ja vienīgi paši ar savu personību tādus neradīsim. Šīm visām tēmām daļēji labvēlīgāks laiks ir līdz 11. janvārim, kamēr Merkurs atradīsies Strēlnieka zīmē. Komunikācija, vienošanās utt. būs brīvāka, aktīvāka, sabiedriskāka, labāk risināsies domu apmaiņa un ideju ģenerēšana. Pēc 11. janvārī Merkurs pāries Mežāža zīmē, kura jau liks runāt par tēmu un darīt konkrētas uz mērķi orientētas lietas. Varētu teikt, ka līdz 11. janvārim vairāk var tikt celtas gaisa pilis, bet pēc tam notiek pamatīga vētīšana, atrasts sausais atlikums un tas realizēts. Kamēr Merkurs atradīsies Strēlnieka zīmē, iespējams, būtu vērts nedaudz vairāk pievērst uzmanību tam, kā vadām transportlīdzekli, jo Strēlnieka zīme tomēr ir izklaidīgāka un straujāka (lielāks risks iekulties nepatikšanās). Tas pats attiecas uz komunikāciju – tā var būt arī nedaudz asāka.

2018. gada pats sākums, īpaši 2. janvāris būs ļoti zīmīgi.  Pirmkārt, šajā dienā būs pilnmēness Vēža zīmē, kas visvairāk veidos nespēju sabalansēt emocijas. Var būt pārmērīgs jūtīgums, papildus melanholija. Otrkārt, Urāns atgriezīsies no atpakaļejošās kustības savā normālajā kustībā, kas šajā pārejas brīdī  var veicināt visa veida pēkšņuma momentus, negaidītus saasinājuma brīžus (pēkšņi notikumi, uzliesmojumi komunikācijā un emocijās vai jebkurā citā sfērā, pēkšņi satikti cilvēki vai pēkšņas šķiršanās). Viss šis kopā var ļoti iespaidot mūsu emocionālo stāvokli un no tā izrietošas visdažādākās sekas – būsim piesardzīgi, uzmanīgāki, centīsimies līdzsvarot savas emocijas un būt mierīgāki.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Mežāža zīmes valdīšanas laiku. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

Priecīgu, gaišu un sirds siltu visiem šo svētku laiku.

P.S. Fotogrāfijā telpas dekorējuma daļa – ja ir kā tradīcija, tad ļoti atbilstoša Mežāža būtībai, turklāt Mežāža zīme labprāt dabas resursus izmanto lietderīgi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: