Ūdensvīra zīmes valdīšanas laiks 2018

Balts kaķis

Vēl tumsiņa aiz loga, nedaudz manāms balts sniegs un tieši tagad 5:09 Saule pāriet no nopietnās, atbildīgās, ļoti strādīgās Mežāža zīmes daudz neatkarīgākā Ūdensvīra zīmē. Tajā Saule uzturēsies līdz 18. februāra vakaram. Kāds tad solās būt šis periods, kādas tēmas vairāk var aktualizēties, ko šajā brīdī darīs citi astroloģijā svarīgi objekti debesīs? Turpmākajā tekstā aicinu iepazīties, kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, kamēr Saule uzturēsies Ūdensvīra zīmē.

Ūdensvīra zīme ir par visu brīvo, neatkarīgo, gluži kā kaķis iet, kur un kad pats vēlas, neklausoties citos. Nav tā, ka Ūdensvīra zīme neņemtu vērā citu viedokli, gluži vienkārši, ja paliek garlaicīgi vai uzrodas kaut kas saistošāks, šī zīme var novērsties no iesāktā. Ūdensvīra zīmei gan piemīt arī pietiekami liela noturība (vismaz vairāk kā pārējām gaisa stihijas zīmēm Dvīņiem un Svariem), vienīgi darbībā vai konkrētajā tematā ir jābūt kaut kam ļoti saistošam un atklājamam, lai šī noturība būtu. Šādas Ūdensvīra zīmes īpašības šajā periodā mūs mudinās pievērsties tām lietām, kuras mums katram tiešām ir saistošas, citādi var būt tāda mētāšanās no vienas tēmas pie citas. Ūdensvīra zīme mudinās mūs meklēt domubiedrus, vairāk komunicēt ar tiem, kopīgi darboties un pavadīt laiku. Nav izslēgtas jaunas iepazīšanās vai gluži pretēji šķiršanās. Lielāka iespēja, ka radīsies jaunas idejas, pēkšņas atklāsmes, neordināri situāciju atrisinājumi. Ūdensvīra zīme vispār pieiet lietām tādā īpaši orģinālā veidā, kuru varbūt ne vienmēr visi izprot, toties var no tā mācīties, jo nākotnē var izrādīties kā jauna inovācija. Respektīvi, nav izslēgti arī jauni atklājumi šajā laikā. Aktīvāks jeb īpaši aktuāls šis periods var būt ar Ūdensvīra zīmi saistītās sfērās vai tematos: aviācija, datortehnika, robotika, jebkādas “smalkās” tehnoloģijas, inovācijas, zinātne, biedrības, asociācijas, domubiedru grupas, “pasaules glābšanas” organizācijas, psiholoģija (arī astroloģija), astronomija un citos.

No vienas puses šis periods ir ļoti aktīvs pozitīvā nozīmē, jo neviena planēta nav atpakaļejošā kustībā, katra no tām beidzot var darboties bez bremzēšanās katra sev ierastos tematos. Tāda sajūta, ka beidzot visi ir pamodušies un gatavi darboties ar pilnu jaudu, gāžot kalnus. Vienīgi katrs no mums jau pamatā ir ar atšķirīgu enerģijas līmeni un darbošanās spēju intensitāti. Tas nozīmē, ka cilvēkiem ar augstu enerģijas līmeni beidzot ir periods, kad viņi jūtas kā zivis ūdenī, viņiem ir iespēja izlikt savu enerģiju darbībā bez šķēršļiem. Tie, kuriem pamatā ir maz enerģijas, kuri darbojas lēnāk, šajā periodā var justies ļoti pārslogoti, netikt līdzi notikumu gaitai, nespēt izpildīt visus pienākumus, rezultātā izjūtot spēcīgu stresu. Iespējams, nedaudz vienkāršāk ir tiem cilvēkiem, kuri paši var regulēt savu pienākumu un darbu daudzumu.

No otras puses tuvojas sarežģīts laiks – pārbaudījums katra emocionālajam līdzsvaram un spējai sabalansēt aktivitāti ar atpūtu. 31. janvārī būs ne tikai vienkāršs pilnmēness, bet arī Mēness aptumsums, kas emocionālo un jūtu pusi sarežģīs vēl vairāk. Tam 15. februārī līdz ar 1. Mēness dienas (Ķīniešu jaunā gada) iestāšanos sekos Saules aptumsums. Aptumsumu iedarbība ir aptuveni 2 nedēļas pirms un divas pēc katra aptumsuma, kas nozīmē, ka vissarežģītākais būs periods starp aptumsumiem (no 31. janvāra līdz 15. februārim). Ko tad īsti šie aptumsumi ietekmē? Mēness aptumsums vairāk ietekmē jūtu un emocionālo pasauli, šajās jomās ieviešot īstu vētru. Grūtāk ir tikt galā ar savām emocijām, grūtāk panākt harmonisku līdzsvaru. Pašiem var šķist, ka notiek mētāšanās no viena grāvja otrā. Janvāra beigas un februāra pats sākums, īpaši jau 31. janvāris var izrādīties kā uz naža asmens. Cilvēki var sākt mēroties spēkiem visai augstos toņos un arī teikt diezgan skarbas, bet patiesas lietas. Cietīs tie, kuri mazāk spēj sevi aizstāvēt, lai arī iekšēji vai ārēji emociju vulkāns norisināsies visām iesaistītajām pusēm. Lieki piebilst, ka šajā laikā tomēr būtu jāuzmanās pie auto stūres vai jeb kā citādi jāizvairās no iespējama traumatisma. Mācībstunda – mācamies balansēt savas emocijas, uztvert lietas mierīgi un konstruktīvi. Saules aptumsums vairāk izraisa pārslodzes, jo cilvēks pēkšņi nesamērīgi sadala savu enerģiju veicamajām darbībām, respektīvi, izšauj visu savu pulveri tikai viena darba veikšanai un citam nekam vairs nepietiek spēka. Šādas pārslodzes jeb nespēja sabalansēt savu enerģiju var diezgan smagi atsaukties uz veselību. Mācībstunda – darām visu ar mēru, neizšaujam visu pulveri, nedēļas darbs nav jāpadara vienā dienā, nepieciešama arī atpūta – tātad mācamies balansēt savu enerģiju “pa drusciņai visam un atstāt vēl rezerves”. Aptumsumu ietekmi vairāk izjūt tie cilvēki, kuri paši dzimuši neilgi pirms / pēc aptumsuma, aptumsuma dienā vai vēl sarežģītāk starp aptumsumiem. Ja kādam klientam ieraugu šādus stāvokļus, parasti brīdinu, lai uzmanās periodos, kad dabā atkārtojas aptumsumi.

Pozitīvā ziņa šajā jaudīgajā, bet arī riskantajā periodā ir iespēja svinēt vienu no ar astroloģiju saistītajiem jaunajiem gadiem – Ķīniešu jauno gadu, kurš šogad iestāsies 15. februārī 23:05. Pēc ķīniešu horoskopiem 2018. gads būs Dzeltenā Zemes Suņa gads. Cita pozitīvā ziņa: Ūdensvīra zīmes valdīšanas laikā ir iespējams paveikt ļoti daudz (tiks dota liela enerģija darīt), taču vispirms jāatrod savas patiesās intereses, lai enerģija nav izkaisīta vējā, jālīdzsvaro savas emocijas un jūtas, jāsabalansē sava enerģija, atrodot laiku arī atpūtai. Esot līdzsvarā un harmonijā ir visas iespējas lielo jaudu izmantot savā labā.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Ūdensvīra zīmes valdīšanas laiku. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

P.S. Fotogrāfijā kaķis, kuru kā simbolu varētu asociēt ar Ūdensvīra zīmei piemītošo brīvības garu, došanos kur un kad pats vien vēlas, kaut kā vairāk apjaušanu / zināšanu, spēju gan koncentrēties uz saistošām lietām, gan izklaidību.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: