Strēlnieka zīmes valdīšanas laiks 2017

WSG 2017, fotogrāfe Baiba Ralle

Šodien agri no rīta Saule pārgāja no Skorpiona zīmes Strēlnieka zīmē, kur uzturēsies līdz 21. decembra vakaram. Kādi solās būt astroloģiskie “laikapstākļi” šim periodam, lasiet turpmākajā tekstā.

Šis periods, kamēr Saule atradīsies Strēlnieka zīmē, būs aktīvs, bet viltīgi aktīvs, un būs jāmācās, kā un kur pareizi izmantot fonā virmojošo aktivitāti. Ieteicams mācīties pacietību un apdomību, jo šajā laikā pateicoties Saules un vairāku planētu novietojumam un kustībai debesīs iespējama pārsteidzība, vēlme neapdomīgi sekot kādām jaunām idejām, mācībām, uzskatiem, attiecībām un pieļaut visdažādākā veida kļūdas vai nepamanīt kādas detaļas, kuras var vēlāk izrādīties liktenīgas.

Saule atrodoties Strēlnieka zīmē aktivizē alkas pēc piedzīvojumiem, vēlmi pamēģināt kaut ko jaunu, īpaši attiecībā uz redzesloka paplašināšanu caur grāmatām, mācībām, ceļojumiem, visdažādākā veida pasākumiem, vēlmi pēc fiziskām aktivitātēm, došanās ārzemju ceļojumos, kultūras un sabiedrisku pasākumu apmeklēšanas, komunicēšanas, filozofiskām, arī reliģiskām tēmām. Enerģijas izmantošanai minētajās sfērās šajā periodā ir pateicīgāks laiks nekā citās sfērās, taču sava enerģija jāprot izmantot pareizi, lai iegūtu lielāku labumu sev vēlamajā.

Jau 23. novembrī Neptūns atgriezīsies savā normālajā kustībā, tādējādi vairs neliekot dažādus šķēršļus ar māņiem, neparedzētiem noslēpumiem, viltībām, vilšanos un tamlīdzīgām lietām. Tieši pretēji, atrodoties Zivju zīmē tas dos iespēju izmantot Zivju zīmes pozitīvo pusi, kas saistīta ar visu radošo, māksliniecisko, dabu, intuīciju, arī garīgo un ezotērisko.

No 3. līdz 23. decembrim Merkurs atradīsies tā saucamajā atpakaļejošā kustībā, kuras laikā nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu, slēgt līgumus, iegādāties jaunas un vērtības ziņā lielākas lietas, kuras nepērkam ikdienā (īpaši saistītas ar informācijas pārraidīšanas ierīcēm (piemēram, telefoni, datori, televizori u.c.), transportu). Iemesli: pastāv ļoti lieli kļūdu riski, dažādas nepilnības, paviršība, jaunās iegādātās lietas nefunkcionē korekti, jaunas uzsāktas mācības ir vēlāk grūti pabeigt, informācija tiek uztverta neatbilstoši un rodas pārpratumi. Turklāt 2. decembrī iestājas pilnmēness Vērša zīmē un turpinās Dvīņu zīmē, kas var aktualizēt komunikācijas jautājumus, viest tajos problēmas, saasinājumus, pārpratumus, nevērību.

Tātad, ko varam darīt? Visu būtisko un jauno attiecībā uz šī perioda tēmām, kuras minēju pie Saules atrašanās Strēlnieka zīmē, darām līdz 2. decembrim, vēlamāk līdz decembra sākumam. Metamies iekšā jaunos piedzīvojumos, izmēģinām to jauno, ko esam vēlējušies, uzsākam jaunas lietas, mācības, veidojam jaunus kontaktus, dodamies ceļojumos – kas nu kuram sirdij tuvāks. Līdz decembra sākumam būtu ieteicams iegādāties arī Ziemassvētku dāvanas, ja padomā ir dāvināt kaut ko vērtības ziņā lielāku, lai tas nav jādara 24. decembrī, kad Merkura atpakaļejošā kustība būs beigusies.

Ko darīt no 2. līdz 23. decembrim? Noteikti uzmanīties vadot transportlīdzekli, būt apdomīgākam komunicējot ar citiem cilvēkiem, vairākkārtīgi pārbaudīt informāciju (arī rakstītās apsveikumu kartiņas un adresātu pareizību). Mācieties būt pacietīgiem un nesākt jaunas lietas, lai arī Saules atrašanās Strēlnieka zīmē dos lielu vēlmi iet un darīt. Labāk šo laiku izmantojiet, lai vēlreiz kārtīgi pārdomātu jaunās idejas, plānus, līgumus, plānotos pirkumus utt. Vēl enerģiju varat izmantot, lai pabeigtu lietas, kuras vēlaties savā dzīvē pabeigt vai jeb kā citādi izslēgt no savas dzīves – šādiem procesiem Merkura atpakaļejošā kustība ir labvēlīga. Varētu teikt, ka šajā laikā varat veiksmīgi atbrīvoties no visa nevajadzīgā savā dzīvē (lietām, uzskatiem, attiecībām utt.), īpaši saistībā ar Strēlnieka zīmes tēmām, lai pēc Ziemassvētkiem sāktu citādāku dzīvi jaunā kvalitātē vai veiksmīgāk turpinātu to, ko iesākāt pirms Merkura īpašās kustības.

Vēlu ikvienam pēc iespējas labāk izmantot šo Strēlnieka zīmes valdīšanas laiku. Atgādinu, ka katrs no mums uz šo kopējo fonu var reaģēt nedaudz citādāk (atkarīgs no mūsu katra individuālā horoskopa), kā arī mainīgā Mēness pārvietošanās pa Zodiaku katrai dienai piešķirs savu nokrāsu.

P.S. Fotogrāfijā Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēļu 2017 fragments no atklāšanas ceremonijas – iekļauj ļoti daudz no Strēlnieka zīmei raksturīgām lietām: sportu, sabiedriskos pasākumus, ārzemju tēmu, komunikāciju ar ārzemniekiem, arī piedzīvojumu garu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: