Riga Fashion Week 2017

Man bija tā iespēja pabūt Riga Fashion Week 2017 pasākumos un modes skatēs. Vieta un pasākumi, kuri man pašai ierosināja dažādas jaunas idejas. Varbūt arī jums manas uzņemtās fotogrāfijas modes skatēs raisīs kādas jaunas idejas vai vēlēsieties pasūtīt pie manis fotosesiju.

Ieskats modes skatēs:
1) Artis Artemjevs (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fas…/shows/rfw-ss2018-atis-artemjevs/
2) KULT (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-kult/
3) Anna Led (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-anna-led/
4) Biryukov (Krievija) modes skate: http://www.styliste.lv/fash…/tendencies/rfw-ss2018-biryukov/
5) Diana Arno (Igaunija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-diana-arno/
6) Katya Katya (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-katya-katya/
7) Natālija Jansone (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashi…/…/RFW-SS2018-natalija-jansone/
8) Lena Lumelsky (Beļģija) modes skate: http://www.styliste.lv/fash…/shows/rfw-ss2018-lena-lumelsky/
9) DiLiborio (Itālija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-diliborio/
10) Dace Bahmann (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashi…/shows/rfw-ss2018-dace-bahmann/
11) This Is A Limited Edition modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/…/rfw-ss2018-limited-edition/
12) Talented (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-talented/
13) One Wolf (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-one-wolf/
14) NÓLÓ (Latvija) modes skate: http://www.styliste.lv/fashion/shows/rfw-ss2018-nolo/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: