Pārgājiens “Salaspils – Ikšķile” (Nr.25P19)

KAD:
7. septembrī 2019.

MARŠRUTS:
Vēl tikai pusotru nedēļu šajā gadā varēs ar kājām aiziet līdz Sv. Meinarda salai, tāpēc to izmantosim. Iesim posmā Salaspils – Ikšķile, kur pa ceļam apskatīsim divas bijušās baznīcas, divas esošas baznīcas, uzkāpsim uz salas, aplūkosim piemiņas zīmi Ako, Ikšķiles estrādi un, protams, baudīsim viens otra kompāniju pārgājiena laikā. Lielākā maršruta daļa vedīs gar Daugavas krastiem. Pārvietosimies galvenokārt pa trotuāriem un labiekārtotām takām, atsevišķās vietās varētu būt ne tik labiekārtotas takas.

MARŠRUTA GARUMS:
~20 km (nav apļveida), iešanas temps vidējs

SĀKUMS:
Tiekamies 10:15 dzelzceļa stacijā Salaspils. No Rīgas iespējams braukt ar vilcienu Rīga-Zilupe, kurš no Rīgas dzelzceļa stacijas izbrauc 9:50 un stacijā Salaspils ierodas 10:11 (biļetes cena 0,95 EUR). Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, ņemiet vērā, ka maršruts nav apļveida. Varat braukt līdz Salaspilij un pēc pārgājiena ar vilcienu atbraukt atpakaļ līdz automašīnai.

BEIGAS:
Ap 17:30-18:30 dzelzceļa stacijā Ikšķile. Atpakaļ uz Rīgu centīsimies paspēt uz kādu no vilcieniem, kas no Ikšķiles izbrauc 17:11, 18:07 vai 19:02 (biļetes cena 1,33 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 6. septembra 22:00, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyGB8k-LHAuBZmbr0lZexUqkmEPE5cLZggfPFDC6tyZuNLGg/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 14 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un ērtus apavus. Atkarībā no laikapstākļiem var noderēt paņemt līdzi lietusmēteli, rezerves zeķu pāri, līdzekli pret odiem un ērcēm vai pret sauli. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un pusdienu pauzē apsēsties. Par ēšanu katrs pats parūpējamies. Kad būs nepieciešams, taisīsim pauzi ēšanai.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (gide, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: