Pārgājiens “Līgatnes apkārtne” (Nr.39P18)

KAD:
11. novembrī 2018.

MARŠRUTS:
Pirms divām nedēļām izstaigājām posmu no Augšlīgatnes līdz Siguldai, nu pienācis laiks apmest loku ap Līgatni, tā paturpinot iepriekšējo maršrutu. Šoreiz pa ceļam būs vairāki klasiskā tūrisma apskates objekti: dažādi atsegumi, arī alas, dažas pat cilvēka radītas. Apskatīsim arī Gaujas krastus Līgatnes pusē, redzēsim Līgatnes pārceltuvi. Galvenais maršruts būs pa grantētiem un asfaltētiem ceļiem, taču staigāsim arī par tūrisma takām, mežu taciņām un nelielu posmu arī apvidū bez takām.

MARŠRUTA GARUMS:
~26 km (apļveida); iešanas temps vidējs

SĀKUMS:
Tiekamies 10:00 Augšlīgatnē pie Elvi veikala (Pleskavas A2 šosejas malā). No Rīgas iespējams braukt ar autobusu Rīga-Balvi, kurš no Rīgas autoostas izbrauc 8:30 un Augšlīgatnē ierodas 9:56 (biļetes cena 3,20 EUR, jāpērk līdz Līgatnei). Tiem, kuri plāno braukt ar personīgo automašīnu, ņemiet vērā, ka maršruts ir apļveida un pie veikala ir stāvlaukums.

BEIGAS:
Ap 17:00 sākumpunktā Augšlīgatnē. Atpakaļ uz Rīgu iespējams braukt ar kāku no starppilsētu autobusiem, kuri šajā laikā kursē ik pēc 10-30 minūtēm (biļetes cena 3,15 vai 3,20 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 10. novembra vakaram, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdI-4blUhE6kJWUyLwVutQWVqpppUznLI77in2HQ7TTBqJE5w/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 14 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un mitrumizturīgus, ērtus apavus (lietus gadījumā iespējami dubļi). Atkarībā no laikapstākļiem var noderēt paņemt līdzi rezerves zeķu pāri, lietusmēteli, cimdus. Par ēšanu katrs pats parūpējamies. Kad būs nepieciešams, taisīsim pauzi ēšanai.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (pārgājienu vadītāja, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: