Pārgājiens “Gaujas krasti” (Nr.14P19)

KAD:
27. aprīlī 2019.

MARŠRUTS:
Šīs sestdienas garajā pārgājienā izaicināsim Gaujas krastus. Apdzīvotu vietu tuvums netraucēs atrast visdažādākos mežus, brikšņus, iespējams kādus grāvīšus un vecupes. Ja upe sagādās pārāk daudz pārsteigumus, meklēsim tuvāko celiņu. Iesim ne tikai gar upes krastiem, bet arī aplūkosim Kadagas ezeru. Šajā reizē mūsu galvenais apskates objekts būs upe, ezers un daba kopumā bez kādiem īpašiem tūrisma objektiem, bet tas nemazinās burvību. Staigāsim galvenokārt pa bezceļiem vai dzīvnieku / makšķernieku taciņām, dažviet būs arī dažādi ceļi.

MARŠRUTA GARUMS:
20 km (ir apļveida), iešanas temps vidējs

SĀKUMS:
Tiekamies 10:00 autobusa pieturā Ādaži (uz Rīgas ielas, netālu no veikala “Maxima”). No Rīgas iespēja braukt ar autobusu Rīga-Kursīši-Saulkrasti, kurš no Rīgas izbrauc 9:15 un pieturā Ādaži ierodas 9:55 (biļetes cena 1,55 EUR).
Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, ņemiet vērā, ka maršruts ir apļveida, un paši skatieties, kur drīkst novietot automašīnu uz ilgāku laiku.

BEIGAS:
Ap 16:30 – 18:00 sākumpunktā pie autobusa pieturas Ādaži. No Ādažiem uz Rīgu tuvākie autobusi atiet 17:12, 17:25 un 18:01 (biļetes cena attiecīgi 1,55 EUR, 1,40 EUR vai 1,70 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 26. aprīļa vakaram, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyGB8k-LHAuBZmbr0lZexUqkmEPE5cLZggfPFDC6tyZuNLGg/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 14 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un ērtus apavus (var gadīties arī kāda slapja vieta). Atkarībā no laikapstākļiem var noderēt paņemt līdzi lietusmēteli, rezerves zeķu pāri. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un pusdienu pauzē apsēsties. Par ēšanu katrs pats parūpējamies. Kad būs nepieciešams, taisīsim pauzi ēšanai.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (gide, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: