Mini pārgājiens “Trīsciems – Garciems” (Nr.08M20)

KAD:
14. martā 2020.

MARŠRUTS:
Turpināsim iepazīt Rīgas apkārtni mini pārgājienos. Šajā reizē dosimies krustu šķērsu no Trīsciema līdz Garciemam. Pa ceļam aplūkosim Langas upes daudzveidību, priežu mežu burvību, centīsimies atrast pavasara lieciniekus un kā jau vienmēr runāsim par visu interesanto, ko pa ceļam redzēsim. Protams, kaudzēm elposim svaigu gaisu un baudīsim viens otra kompāniju. Šoreiz iesim galvenokārt pa dažādiem ceļiem (meža ceļiem, mazāk asfalta vai grantētiem) un tikai atsevišķā posmā gar lauksaimniecības lauka malu. Ja tuvākajās dienās būs lietus, tad atsevišķos posmos iespējami dubļi.

MARŠRUTA GARUMS:
12 km, nav apļveida

IEŠANAS ĀTRUMS:
Lēns ar vairākām pauzēm pēc nepieciešamības.

PĀRGĀJIENA DALĪBNIEKI:
Īpaši piemēroti pārgājienu iesācējiem, biroju darbiniekiem, bērniem, pensionāriem, kā arī jebkuram citam interesentam, kurš vēlas veikt nelielu distanci lēnā tempā.

SĀKUMS:
Tiekamies 13:05 Rīgas sabiedriskā transporta pieturā Pagrieziens uz Carnikavu. No Rīgas centra iespēja braukt ar 11. autobusu (Abrenes iela – Jaunciems – Suži). Lūdzu, paši izpētiet Rīgas Satiksmes mājas lapā šī transporta atiešanas laikus jums piemērotās pieturās. Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, ņemiet vērā, ka maršruts nav apļveida un abus galapunktus nesavieno sabiedriskais transports.

BEIGAS:
Ap 16:00-16:50 (atkarīgs no mūsu iešanas ātruma) dzelzceļa stacijā Garciems. Centīsimies paspēt uz vilcienu, kas atpakaļ uz Rīgas centru izbrauc 16:10 vai 16:50 (biļetes cena 1,50 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 13. marta 22:00, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePQhr5ZBUr2bjIco3LQzZ_EcoesIFRgnny7UsuQQPUrh83XA/viewform

DALĪBAS MAKSA:
5 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un siltus, mitrumizturīgus apavus. Nepieciešamības gadījumā iesaku paņemt lietusmēteli. Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni vai siltu dzērienu termosā un ēdienu pusdienu pauzei. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un apsēsties.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (gide, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: