Mini pārgājiens “Ogres zilie kalni” (Nr.14M19)

KAD:
28. aprīlī 2019.

MARŠRUTS:
Kad viss sāk zaļot, mēs mini pārgājienā dosimies uz Ogres Zilajiem kalniem. Pastaigāsim pa dažādajām taciņām, apskatīsim un uzkāpsim Ogres Zilo kalnu skatu tornī. Pabūsim pie dzidrās Dubkalnu karjera ūdenskrātuves, kur visticamāk arī pusdienosim, apskatīsim to no stāvā krasta un arī lēzenākām vietām. Turp un atpakaļ ceļā redzēsim nelielu daļu no pašas Ogres. Kopumā noteikti skatīsimies, kādi interesanti dabas objekti mums šoreiz būs pa ceļam, un par tiem parunāsim. Nu jau lido vairākas tauriņu sugas, lai arī vēljoprojām visaktīvāk krūkļu balteņi, zied pirmie pavasara ziedi, un  gan jau būs vēl kādi dabas pārsteigumi. Pārvietosimies pa dažādām meža takām un ceļiem, pilsētā arī pa trotuāru un ceļmalām.

MARŠRUTA GARUMS:
11 km, ir apļveida

IEŠANAS ĀTRUMS:
Lēns ar vairākām pauzēm pēc nepieciešamības.

PĀRGĀJIENA DALĪBNIEKI:
Īpaši piemēroti pārgājienu iesācējiem, biroju darbiniekiem, bērniem, pensionāriem, kā arī jebkuram citam interesentam, kurš vēlas veikt nelielu distanci lēnā tempā.

SĀKUMS:
Tiekamies 9:25 dzelzceļa stacijā Ogre. No Rīgas iespējams braukt ar vilcienu Rīga – Lielvārde, kurš no Rīgas dzelzceļa stacijas izbrauc 8:40 un dzelzceļa stacijā Ogre ierodas 9:23 (biļetes cena 1,40 EUR). Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, to iespējams atstāt stāvlaukumā pie Ogres stacijas.

BEIGAS:
Ap 13:00 līdz 13:30 (atkarīgs no mūsu iešanas ātruma) sākumpunktā Ogres dzelzceļa stacijā. Tuvākie vilcieni atpakaļ uz Rīgu ir 13:31 un 13:45 (biļetes cena 1,40 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 27. aprīļa vakaram, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePQhr5ZBUr2bjIco3LQzZ_EcoesIFRgnny7UsuQQPUrh83XA/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus. Nepieciešamības gadījumā iesaku paņemt lietusmēteli. Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni vai siltu dzērienu termosā un ēdienu pusdienu pauzei. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un apsēsties.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (gide, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: