Mini pārgājiens “Mālpils un Mergupe” (Nr.20M20)

KAD:
20. septembris 2020.

MARŠRUTS:
Šoreiz dosimies iepazīt Mālpili, tās mantojumu ar kultūrvēsturi un Mergupes krastus. Pašā Mālpilī apskatīsim luterāņu baznīcu, Mālpils muižas kompleksu ar parku, viduslaiku pilskalnu, nelielo HES, vairākas ūdenskrātuves un divas upes. Daļa pārgājiena būs Mergupes krastu iepazīšana pa tūrisma taku, kur daba un tās elementi būs neatņemama pārgājiena daļa. Kā vienmēr stāstīšu par visu interesanto, ko dabā sastapsim. Pārvietosimies galvenokārt pa dažādām taciņām, trotuāriem un ceļmalām.

MARŠRUTA GARUMS:
11 km, ir apļveida

IEŠANAS ĀTRUMS:
Lēns ar vairākām pauzēm pēc nepieciešamības.

PĀRGĀJIENA DALĪBNIEKI:
Īpaši piemēroti pārgājienu iesācējiem, biroju darbiniekiem, bērniem, pensionāriem, kā arī jebkuram citam interesentam, kurš vēlas veikt nelielu distanci lēnā tempā.

IEROBEŽOJUMI:
Tie, kuri brauks ar sabiedrisko transportu, velciet mutes un deguna aizsegu. Pārgājiena laikā pašiem jāievēro 2 m distance vienam no otra, neskaitot vienas mājsaimniecības iedzīvotājus vai maksimāli divus cilvēkus, kas nav vienas mājsaimniecības iedzīvotāji. Roku dezinfekcijas līdzekļus lūdzu nodrošiniet paši, jo katram ir citas prasības un var būt alerģijas pret ko citu.

SĀKUMS:
Tiekamies 11:55 pie Mālpils autoostas. No Rīgas iespējams braukt ar autobusu Rīga-Garkalne-Mālpils, kurš no Rīgas autoostas izbrauc 10:30 un Mālpilī ierodas 11:55 (biļetes cena 3,10 EUR). Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, ņemiet vērā, ka maršruts ir apļveida, un skatieties paši, kur Mālpils autoostas tuvumā drīkst novietot automašīnu.

BEIGAS:
Ap 16:00 līdz 16:30 (atkarīgs no mūsu iešanas ātruma) sākumpunktā Mālpils autoostā. Atpakaļ uz Rīgu tuvākais autobuss no Mālpils izbrauc 17:15 (biļetes cena 3,10 EUR).

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 19. septembra 22:00, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePQhr5ZBUr2bjIco3LQzZ_EcoesIFRgnny7UsuQQPUrh83XA/viewform

DALĪBAS MAKSA:
5 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus. Nepieciešamības gadījumā iesaku paņemt lietusmēteli. Ja nepieciešams, paņemiet līdzekli pret odiem, ērcēm. Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni un ēdienu pusdienu pauzei. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un apsēsties.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (gide, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: