Mini pārgājiens “Daugavgrīvas sala” (Nr.25P18)

KAD:
3. novembrī 2018.

MARŠRUTS:
Šajā mini pārgājienā dosimies iepazīt Daugavgrīvas salas austrumu daļu. Pa ceļam apskatīsim Daugavgrīvas niedrāja taku un putnu vērošanas torni, Rīgas rietumu molu un ieelposim jūras sāļo gaisu nesteidzīgā pastaigā. Staigāsim gan pa asfaltētiem ceļiem, gan tūrisma laipu takām, vietām arī iesim pa meža taciņām, iesim arī pa pludmales smiltīm un mola betonu vai akmeņiem. Lai nonāktu līdz molam, būs jānokāpj un jāuzkāpj no slīpa betona aizsargvaļņa.

MARŠRUTA GARUMS:
10 km, apļveida

IEŠANAS ĀTRUMS:
Lēns ar vairākām pauzēm pēc nepieciešamības.

PĀRGĀJIENA DALĪBNIEKI:
Īpaši piemēroti pārgājienu iesācējiem, biroju darbiniekiem, bērniem, pensionāriem, kā arī jebkuram citam interesentam, kurš vēlas veikt nelielu distanci lēnā tempā.

SĀKUMS:
Tiekamies 11.00 Daugavgrīvā sabiedriskā transporta pieturā Valentīna Pikuļa aleja.
No Centra vai pat Pļavniekiem iespējams braukt ar 3. autobusu (Pļavnieki – Daugavgrīva) līdz pieturai Valentīna Pikuļa aleja. 3. autobusam piemēroti atiešanas laiki no pieturām un pieturas kartē šeit:  https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/3/b-a/1161/17/map.
No Imantas iespēja braukt ar 36. autobusu (Iamnta – Vakarbuļļi) līdz pieturai Valentīna Pikuļa aleja. 36. autobusam piemēroti atiešanas laiki no pieturām un pieturas kartē šeit: https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/36/a-b/1161/33/map.
Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, paši skatieties, kur tuvākajā apkārtnē drīkst novietot auto.

BEIGAS:
Ap 14.00-15.00 (atkarīgs no mūsu iešanas ātruma) sākumpunktā Rīgas sabiedriskā transporta pieturā Valentīna Pikuļa aleja.

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 2. novembra vakaram, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePQhr5ZBUr2bjIco3LQzZ_EcoesIFRgnny7UsuQQPUrh83XA/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus. Atkarībā no laikapstākļiem var noderēt lietusmētelis. Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni vai siltu dzērienu termosā un ēdienu pusdienu pauzei. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un pusdienu pauzē apsēsties.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (pārgājienu vadītāja, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: