Mini pārgājiens “Dārziņi – Doles sala” (Nr.05M19)

KAD:
17. februārī 2019.

MARŠRUTS:
Pienācis laiks uzkāpt uz Zirņu salas un Daugavas lielākās salas – Doles salas. Maršrutu sāksim pa kādreizējo dārziņu rajonu Dārziņos, vērosim Daugavu no Zirņu salas, ieraudzīsim un arī šķērsosim Rīgas HES. Doles salā ieskatīsimies tās apdzīvotajā daļā, pastaigāsim pa priežu mežiem, pavērosim Daugavu no platformas un uzzināsim Doles salas vēsturi. Ja paveiksies, iespējams, redzēsim kādus interesantus ūdens putnus. Galvenokārt pārvietosimies pa ceļiem un trotuāriem, bet mežā varētu būt arī taciņas.

MARŠRUTA GARUMS:
10 km, apļveida

IEŠANAS ĀTRUMS:
Lēns ar vairākām pauzēm pēc nepieciešamības.

PĀRGĀJIENA DALĪBNIEKI:
Īpaši piemēroti pārgājienu iesācējiem, biroju darbiniekiem, bērniem, pensionāriem, kā arī jebkuram citam interesentam, kurš vēlas veikt nelielu distanci lēnā tempā.

SĀKUMS:
Tiekamies 9:15 Rīgas sabiedriskā transporta pieturā Jāņogu iela (Dārziņos Jāņogu un Taisnās ielas krustojums).
No Rīgas centra iespējams braukt ar 18. autobusu (Abrenes iela – Dārziņi). Karte ar pieturām un autobusa atiešanas laikiem no pieturām šeit: https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/18/a-b/0096/5/map
No Juglas, Purvciema, Pļavniekiem iespējams braukt ar 31. autobusu (Jugla – Dārziņi). Karte ar pieturām un autobusa atiešanas laikiem no pieturām šeit: https://saraksti.rigassatiksme.lv/index.html#bus/31/b-a/0096/4/map
Tiem, kuri brauks ar personīgo automašīnu, lūdzu, paši skatieties, kur tajā apkārtnē drīkst novietot automašīnu.

BEIGAS:
Ap 12:30-13:30 (atkarīgs no mūsu iešanas ātruma) sākumpunktā sabiedriskā transporta pieturā Jāņogu iela. Atpakaļ uz Rīgas centru vai citiem Rīgas rajoniem dosimies ar to pašu 18. autobusu, 31. autobusu vai personīgajiem transportiem.

PIETEIKŠANĀS:
Obligāta līdz 16. februāra vakaram, aizpildot šo anketu
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePQhr5ZBUr2bjIco3LQzZ_EcoesIFRgnny7UsuQQPUrh83XA/viewform

DALĪBAS MAKSA:
3 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā bez maksas. Informāciju par dalības maksas apmaksas iespējām saņemsiet pēc dalības pieteikuma anketas aizpildīšanas. Maksā iekļauta maršruta izstrāde, pārgājiena vadīšana, stāstījums un atbildes uz jautājumiem par apkārt redzamo dabu.
Neierašanās gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa netiek atgriezta; pārgājiena atcelšanas gadījumā iepriekš samaksāta dalības maksa tiek atgriezta.

PAPILDUS IZMAKSAS:
Sabiedriskā transporta biļešu cenas vai degvielas izmaksas.

ATBILDĪBA:
Katrs pārgājiena dalībnieks pats uzņemas atbildību par sevi, savu veselību un visu pārējo. Nepilngadīgas personas, lūgums nākt pārgājienā atbildīgo personu pavadībā. Ja pārgājiena laikā rodas vēlme atdalīties no grupas, pamest kopīgo pārgājienu utt., lūgums paziņot par to organizatorei, lai pārgājiena beigās nav kāds jāmeklē. Pārgājiena laikā var tikt fotografēts un filmēts, šie materiāli var tikt publiskoti internetā.

LĪDZI NEPIECIEŠAMS:
Lūgums vilkt laikapstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus (vēlams pēc iespējas mazāk slīdošus). Vēlams paņemt līdzi dzeramo ūdeni vai siltu dzērienu termosā un ēdienu pusdienu pauzei. Pēc paša ieskatiem var paņemt kādu paliktnīti, plastmasas maisiņu vai kaut ko tamlīdzīgu, kas nelaiž cauri mitrumu, ko nolikt uz zemes un apsēsties.

ORGANIZATORE:
Baiba Ralle (pārgājienu vadītāja, bioloģe, fotogrāfe, astroloģe), ja pārgājiena dienā nepieciešams sazināties ar mani: +371 26723169. Līdz pārgājienam jautājumus var uzdot, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi baibaralle@gmail.com.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: