ASTROLOĢES INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS

Konsultācijā izskatāmās tēmas

Bieži cilvēki jautā: “Par ko iespējams runāt ar astrologu?”, “Ko astroloģija spēj pastāstīt?”, “Ko iespējams redzēt personīgajā kartē?” un līdzīgus jautājumus. Citi nāk pie astrologa dažādu sarežģījumu laikā. Katram savi iemesli. Pēc būtības astroloģijā var meklēt atbildes gandrīz uz jebkuru aktuālo jautājumu.

Pēc līdzšinējās pieredzes visbiežāk klienti pie manis griežas ar šādām aktuālajām tēmām:

 • personības īpatnības, kā tās labāk izmantot (vēlme saprast sevi, bieži vēlme saprast savas iekšējās pretrunas, haosu, rast skaidrojumus)
 • stiprās / vājās puses, kur un kā labāk izmantot savu potenciālu (šis bieži saistās kopā ar katram indivīdam atbilstošu pašrealizāciju)
 • piemēroto interešu, izglītību, darba, karjeras, naudas jautājumi (cik ļoti piemērots indivīdam, ko darīt ar esošo, ko izvēlēties, ko un kā darīt citādāk utt.)
 • privātās dzīves jautājumi, attiecības ar citiem
 • saderība un attiecības ar konkrētu cilvēku (partneri, māti, bērnu, priekšnieku, kolēģi, draudzeni u.c.)
 • gada vai cita perioda tendences, vēlamākās darbības, iespējamie pārbaudījumi
 • un citas tēmas (kā jau minēju, katram ir savi aktuālie jautājumi, ar kuriem pie manis griežas)

Konsultācijas norise

Individuālās astroloģiskās kartes paraugs

Individuālās astroloģiskās kartes paraugs

Konsultācija iepriekš jāpiesaka, vienojoties par laiku, vietu un formu, izskatāmām tēmām (aktuālajiem jautājumiem vai problēmām).

Iepriekš jāatsūta astroloģiskie dati. Individuālās astroloģiskās kartes izskatīšanas gadījumā (jautājumi, kas skar cilvēku individuāli): dzimšanas gads, mēnesis, datums, pulksteņa laiks, dzimšanas vietai tuvākā pilsēta. Saderību gadījumā (skatot jebkāda veida attiecības ar citu konkrētu cilvēku) arī otra cilvēka astroloģiskie dati. Piemērotākā laika meklēšanai: interesējošais jautājums, izskatāmais laika intervāls vai vairāki interesējošie datumi.

Iespējamās konsultācijas formas:

 • videosaruna caur Zoom (dažas minūtes pirms konsultācijas nosūtu saiti uz Zoom istabu), Skype (mani var meklēt kā Baiba Ralle) vai Facebook Messenger (iepriekš jābūt sarakstei ar manu personīgo profilu, lai Facebook piegādātu video zvanu)
 • klātienes konsultācija (pašlaik nav iespējama, jo atrodos ārzemēs)
 • rakstītā formā (tikai, kad jāmeklē atbilstošākais datums kaut kā uzsākšanai, dibināšanai, prezentēšanai vai tieši likvidēšanai, izbeigšanai)

Iespējamie konsultācijas laiki:
Strādāju gan darba dienās, gan brīvdienās, taču par datumu ir jāvienojas. Pašlaik fiziski atrodos ārpus Latvijas un mana atrašanās vieta pa nedēļām mainās, līdz ar to arī mana atrašanās dažādās laika zonās. Latvijā (un atbilstošajā laika zonā) esošiem klientiem tuvākajā laikā konsultācijas varu piedāvāt no pulksten 10:00 līdz 20:00 pēc Latvijas laika. Ja atrodaties citur, atkarībā no atrašanās vietas konsultācijas iespējamas arī citos laikos.

Vienmēr vēlamāka ir klātienes konsultācija vai videosaruna caur Zoom, Skype vai Facebook Messenger, jo tā jums ir iespēja uzdot papildus jautājumus, lūgt izskaidrot dzirdēto ar citiem vārdiem. Konsultāciju iesaku ierakstīt, lai varat atkārtoti noklausīties, jo pirmajā brīdī visbiežāk visu nav iespējams uztvert.

Konsultācija ir konfidenciāla. Es kā astroloģe ievēroju Latvijas Astrologu asociācijas profesionālu astrologu ētikas kodeksu. Galvenokārt konsultāciju laikā izmantoju astroloģijas zināšanas, taču nepieciešamības gadījumā varu izmantot arī citas zināšanas.

Konsultācijas cena:

 • 40 EUR (līdz 1,5 h ilga konsultācija)
 • rakstiskajai formai (atbilstošu datumu meklēšanai) cena atkarīga no pasūtījuma specifikācijas

Pieteikt konsultāciju

(gaidot atbildi, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta spama, mēstuļu un citas sadaļas, jo reizēm atbilde aziet uz tām, ne galveno iesūtni, kā arī pārbaudiet, vai ievadījāt pareizi savu e-pasta adresi, lai varu jums atbildēt)

Komentēšana nav pieejama.

%d bloggers like this: